Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a mai kapcsolatok nagy része csak a szexre épül?

Figyelt kérdés
Vagy csak én fogtam ki mostanában ilyenek nőket? Összejövök valakivel, és mondjuk felhív, hogy feljöhet-e hozzám, már tudom, hogy csak dugni akar. Persze kérdezget, hogy mi újság, meg minden, de látom hogy nem is érdekli, nem TV-zni, vagy beszélgetni jött, csak szexelni. Ha beülünk egy moziba is, nem is érdekli a film, már ott tapizik, és alig várja, hogy vége legyen és menjünk tukni. Ráadásul túl könnyen adják magukat, a legtöbb már az első, de min, a 2. randin szétdobja a lábát. Vagy ülünk a parkban, és nem hogy beszélgetnénk valamiről, mészik rám. És akkor úgy adja elő, hogy mi kapcsolatban vagyunk. Szó se róla, én is szeretem a szexet, de ez így magához a kapcsolathoz nekem kevés, nem is lesznek ezek hosszú életűek.
2015. aug. 8. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En nem a szexre megyek egy kapcsolatban, talan pont rossz csajokat fogtal ki..:D vagyis ez nem rossz.. Csak kicsit szex fuggok..
2015. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hmmm... neked mégis mennyire fontos a szex? Mert a fentiek alapján nem igazán...

Mi a barátommal napi 2-3-szor szexelünk, és igen, a moziban is, vagy a padon ülve, vagy séta közben is vannak intim érintések. De a kapcsolatunk nem CSAK a szexre épül, abszolút lelki társak vagyunk, mindent meg tudunk beszélni egymással, vannak közös élményeink, viszont a szexben tudnak igazán kiteljesedni az érzéseink. Én örülök, hogy a párom ilyen, és ő is örül, hogy én ilyen vagyok.

Szóval ha neked ez sok, akkor keress valami "langyosabb" partnert, mert akinek tényleg fontos a szex, az melletted rosszul fogja érezni magát...

2015. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"akinek tényleg fontos a szex, az melletted rosszul fogja érezni magát"


Mondtam, hogy nekem is fontos a szex, de azért az se normális, ha mindenhol azt érzem, hogy az mintha csak "előjátéka" volna a szexnek, pl. egy mozi, vagy vendéglőben vacsora, séta, stb. neki mindegy, hogy dugni. Hogy van a szex, közte meg üssük el valahogy az időt gyorsan.

Pl. ha veszek egy filmre jegyet, nyilván a film fog érdekelni, különben nem azért adok ki rá pénzt, hogy a sötétben végig csókolózzunk meg taperoljuk egymást.

2015. aug. 8. 17:21
 4/12 A kérdező kommentje:
ja, és helyesbítenék...akinek CSAK a szex a fontos, az nem fogja mellettem jól érezni magát.
2015. aug. 8. 17:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem CSAK a szex, hanem az intimitás, az érintések. Igen, nálunk például minden együtt töltött idő már az előjáték része. De mi így szeretjük, mindketten. :)

Attól még élvezzük a programokat, járunk kirándulni, moziba, sétálni, kajálni, stb. Beszélgetni úgy is lehet, hogy közben átöleljük és simogatjuk egymást.

Én például nem tudnék olyan férfival lenni, akit nem érinthetek meg, csókolhatok meg bármikor, vagy ne sugdoshatnék a fülébe "mocskos" dolgokat. És ez nálunk kölcsönös.


Én így érzem teljesnek a kapcsolatot. Sőt, én kimondottan utáltam olyan kapcsolatban lenni, ahol este jött a "na akkor most jöhet a szex!" felkiáltással kellett ágyba bújni, úgy, hogy nem voltam ráhangolódva. Abban a kapcsolatban jellemzően egy darab fa voltam az ágyban... bezzeg a mostaniban! :)

2015. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Semmi gond, ezek szerint Rád is igaz az állítás, amit a kérdésben megfogalmaztam, hogy nagyrészt a szexre épül a kapcsolatod, hiszen Te magad mondtad, hogy minden más nálatok már az előjáték a szexhez. :)
2015. aug. 8. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Szüleink generációjának nagy része most válik el, mert elunták egymást és szar a szex... Szerintem nincs azzal probléma hogy mindenki próbál olyan partner keresni akikkel egyezik az igénye. A szex a jó kapcsolat alapja. Amit te írtál a leírásban az szimplán rib*ancság.
2015. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Basszus, és nem azt írtam, hogy nem lehet kézen fogva sétálni, meg egymáshoz érni! Hanem hogy látom rajta, hogy maga a program nem is érdekli, csak menjünk már dugni!
2015. aug. 8. 17:46
 9/12 A kérdező kommentje:
7. Így van. Hát pl. én a napi 3 szexet (ugyanazzal a nővel) elég hamar megunnám. Inkább a minőség, mint a mennyiség.
2015. aug. 8. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Én viszont 90%-ban ilyen pasit találok. Hogy semmi egyéb témája nincs csak essünk már túl rajta.

2 hónapja találkoztam egy sráccal, leültünk a padra és már elindult is a keze, fél óra múlva már a csókkal próbálkozott.

Utána meg közölte hogy szerinte a 2. vagy 3. randin ildomos szexelni, ha működik a kémia.

És föl volt háborodva mikor fölálltam és elköszöntem tőle, azzal hogy keressen egy olyan csajt aki ezt megteszi neki.


Szóval férfiakban is van ilyen, és szinte csak ilyenekkel van dolgom, csakhogy én meg nem ilyen lány vagyok.

2015. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!