Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért viselkednek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért viselkednek ilyen érzéketlenül ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Velem már többszor is elofordult hogy találkozom egy lánnyal akit már régebb óta ismerek egy bárban vagy buliban. Sokat beszélhetünk és össze is kavarunk. Aznap este úgy érzem és úgy kommunikál mintha neki ez fontoss lenne és nagyon bejönnék neki. Viszont legközelebb amikor talalkozunk hidegen viselkedik es akar elöttem összejön egy másik csávóval. En pl nem tudok összejönni massal mikozben o is ott van mellettem.
2015. aug. 8. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy félreértetted a dolgot, vagy utána a lány várta volna a folytatást, és mivel nem volt, ezért jött össze inkább mással. Kerested őket utána?
2015. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerestem de nem nyomulossan. Biztosan felreertettem a dolgot de akkor is osszekavarni barkivel nem tudnek
2015. aug. 8. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Le akart rázni téged. Mondjuk elég gerinctelen módon csinálta. Megmondhatta volna a szemedbe is h mégse jössz be neki.
2015. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!