Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, bejönnek nektek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek az ilyen testű pasik?

Figyelt kérdés

A barátom pár éve elkezdett gyúrni (előtte sem volt gizda, de ő többet akart), ott van a link, hogy most hogy néz ki.

Semmi bajom azzal, ha egy pasi formálja a testét, de néha az övé már kezd kicsit zavarni (az utcán kb egy porszemnek érzem magam mellette, vagy kb. mintha a testőröm lenne). És az a legrosszabb, h szerinte még mindig nem néz ki jól, és mégizmosabb akar lenni. (Arról nem is szólva, hogy lassan több időt tölt az edzőteremben, mint velem....)


Nektek tetszik ez a test, bejön a pasikon?


[link]



2015. aug. 7. 22:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs, mi az az "erő". 99%, hogy nem "erős".
2015. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A válasz adók 80%-a biztos irígy férfi. Ahogy láttam kb. 3 nő/lány válaszolhatott, 2nek tetszett 1 meg azért nem jönne vele össze mert félne, hogy rámászik a sok "ribi" (ami megint arra utal következtetni, hogy neki annyira tetszik, hogy szerinte fényes nappal rámásznak a nők).


Na most én férfi vagyok csak éppen lusta mint a bűn és dagadt is, DE szerintem a nők többségének tipikusan tetszik a barátod (környezetemből a sportosabb haverjaim tetszenek a lányoknak, illetve a lánybarátaim is az ilyen testű srácokról áradoznak).


Viszont egyáltalán nem a sok meg a gusztustalan kategória :D

2015. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Végülis fitneszedzőnek készülök/tanulok, de biztos fogalmam sincs, mi az az erő, és nem is értek a sporthoz :)
2015. aug. 10. 14:51
 24/26 anonim ***** válasza:
nincs baj ha foglalkoznak a pasik a testükkel :) de egyrészt nem a testébe szeretek bele - tehát ha sörhasú lenne az sem zavarna :) nem tudom nekem nem jönnek be az ilyenek..a mellizom az oké,na de hogy szétszakad már az egész teste a sok szartól valami borzalmas,bocsi..:/ legalább proteinozik?
2015. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mesélj már nekem a miofibrilláris hipertrófiáról és a központi idegrendszerről, kedvesem.
2015. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Attól hogy lesz egy papír a kezedben nem azt jelenti értesz is hozzá . :)


Sok év és tapasztalat , ránézek valakire és látom ,hogy szed valamit vagy nem . A te barátod nem naturál .

2015. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!