Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen a sorrend?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a sorrend?

Figyelt kérdés

A nemrég lezárult több száz versenyzős punci szépségversenyből kiderült hogy gyakorlatilag 6 forma van.


[link]


Kérdés ti ezt milyen sorrendben helyeznétek el?


Természetesen csak férfiak véleménye mérvadó.


2015. aug. 7. 07:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
pont fordított sorrendben
2015. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Babapunci nincs köztük? Az enyém is az. Túl unalmas vagyok talán ott lent?
2015. aug. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
első vagyok, amúgy nem ez volt a nyerési sorrend, pont babapuncisok voltak az első 2 helyen
2015. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ezek alap formák, nem elválasztva sali és baba mert ilyen nincs is. Az 1-es is és a 3-as is lehet "zárt" egy kis photoshoppal, ugyanilyen alakkal (de talán még másik is), és akkor is ugyanez marad az alakja.
2015. aug. 7. 07:38
 5/22 A kérdező kommentje:
ezeket a képeket nem én raktam össze, az oldal szervezői csináltak statisztikákat, és kijelentették, hogy ez a 6 forma van. Ehhez a 6 formához szinte az összes punci odasorolható úgy, hogy az baba vagy saláta. Azok nem formai különbségek.
2015. aug. 7. 07:39
 6/22 anonim ***** válasza:

Nálam kb ez a sorrend:


5 2 1 3 6 4

2015. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mivel az én véleményem nem mérvadó, a barátomét írom le. Szerinte a három legszebb (ebben a sorrendben): 6, 3, 2


(Még annyi, hogy nem ért egyet azzal a kijelentéssel, hogy "Ehhez a 6 formához szinte az összes punci odasorolható".)

2015. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Most nem azért, de ez se nagyon érdekel, egyrészt sorrendet kértem te 3 számot adtál, vagyis 3 kimaradt, másrészt ha van barátod, majd pont te hívnád oda véleményezni mások puncijukat? Na ne... ezt nem veszem be.
2015. aug. 7. 08:01
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem ilyen az összes punci, ráadásul szerintem ezekből az első 3 ugyanolyan szinte

És amúgy ki az aki ezt tényleg megcsinálta? Mióta vagyunk ott hogy a nőket a puncijuk alapján itéljük meg?

2015. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9-es, a vaginalcontest oldalán volt egy punciszépségverseny horribilis jutalmakkal (185 versenyzővel). Ezek az adatok ezen 185 feldolgozásából készültek.


Ezek a képek formákról szólnak, másrészt nem kérnék oylan kommentet ahol nincs sorrend, mert annak nem veszem hasznát.


De akkor legyen az, hogy gondolt azt hogy rengeteg fajta van, de van itt 6 és abból írj egy sorrendet. Én nem akarlak meggyőzni, de te rosszul állsz hozzá a képekhez, de most itt ezt meg főleg nem akarom kibeszélni, maximum privátban, de a kérdésben minden kommentben egy sorrendnek kellene lennie - férfi hozzászólásokkal.


És sorrendet... nem a legszebbeket számra kiírva sorrend nélkül.


De egyébként hogy értsd: Az oldalon van ez a 6 fajta, a 185 jelentkezőket besorolva. Most végignéztem az első 10-et, a 7.-et (ami számomra egyébként a kedvenc)


[link]


nem tudtam pontosan besorolni hogy hova is tartozik. De a másik 9-et az első 10 közül egyértelműen be lehetett sorolni a fentebb linkelt kép megfelelője alá...


(és igen az első egy "baba" de annak is van formája ami megegyezik a fenti linkelt kép egyik alakjával)

2015. aug. 7. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!