Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az izgatóbb egy férfi számára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az izgatóbb egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Ha képet küldök a meztelen testemről, vagy ha egy olyan hangfelvételt, amin elmesélem, mit csinálnék vele az ágyban. Melyik izgatná fel jobban?
2015. aug. 6. 17:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Érdekes ez :-) Nekem ha küldene egy képet a farkáról, biztos, hogy nem jönnék lázba. De ha fojtott hangon elmesélné, mihez fogna velem, ha ott lennék.... na az már igen! :-) Hát nem vagyunk egyformák :-)
2015. aug. 6. 20:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Engem mind a kettő felizgatna, ezért biztos, hogy az üzeneted után azonnal szakítanék veled.

Ne haragudj az őszinte válaszomért, de nálunk magasabban vannak az igények egymás iránt.

2015. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ezt nem igazán értem. Miért szakítanál velem?
2015. aug. 6. 20:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha szép tested van és egy szexi, jól megkomponált képet küldenél, az lehet jobban felizgatna, de biztos az is jó lenne, ha részletesen elmesélnéd, hogy mit csinálnál velem, de ahhoz meg jó hang kell, tagolás stb.

Kapok én is valamit, vagy csak azért kérded, mert ezt szánod valakinek meglepetésnek? :P

2015. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A testem átlagos, nem vagyok bombanő, de se gebe, se elhízott. Vannak szép fehérneműim, és szeretek fotózni, kreatívkodni, tehát szerintem megbirkóznék a feladattal :-)


A hangomra azt szokták mondani, hogy szép, csilingelő, kislányos. Foglalkoztam próza és versmondással, tehát szerintem nagyon rosszul az sem sikerülne, csupán azt szerettem volna feltérképezni, hogy tényleg fontosabb-e a pasiknak a vizuális inger, mint az akusztikus + fantázia. :-)

2015. aug. 6. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!