Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok gáz lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok gáz lenne, ha fiúnak túl sok vér lenne a farkában, és könnyen elájulna szex közben?

Figyelt kérdés
Velem előfordult már, hogy felállt, és elájultam... A barátnőm éppen ezért inkább lovagol rajtam, akkor minden oké. A farkam mérete baromi nagy, ezért ájulhatok el??
2015. aug. 6. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert az agyadba megy túl sok vér. Az már neccesebb, mivel agyvérzést is kaphatsz.
2015. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gaz. Csak veszelyes
2015. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akkora lenne a Párom farka, hogy akár elájulhatna attól, hogy erekciója van, abban az lenne a gáz, hogy a mérete miatt a fele se férne be oda, ahová szeretnénk, vagy valószínűleg leginkább semennyi, ha a hosszához mérten vastag is lenne, a farkas póz meg nem tartozik a kedvenc pózaim közé. :-)
2015. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a baromi nagy annyit takar, hogy 21cm, és rohadt vastag...... én meg közben 160cm magas vagyok és 53 kiló....
2015. aug. 6. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
hülyeség, vizsgáltasd ki magad... biztos h nem a "vérhiány" miatt ájulsz el
2015. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 electroman75 ***** válasza:
Szerintem az IQ szinted is a farkad mérete körül lehet. Tehát az a kicsi agykapacitás is lecsökken ha feláll a léc. Egyébként azt állítod hogy nagyobb a farkad mint 1 fél literes sörös doboz?
2015. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a baromi nagy annyit takar, hogy 21cm, és rohadt vastag...... én meg közben 160cm magas vagyok és 53 kiló...."


Nem mondták még neked, hogy nem a s...glyukadtól kell mérni. Amúgy két kávéskanálnyi vér elegendő egy merevedéshez, attól pedig még a véradáson is többet vesznek le.

Te is csak egy farokkomplexusos szerencsétlen vagy.

2015. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!