Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A valóságban is csinálná velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is csinálná velem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel személyesen is ismerjük egymást, régi munkahelyi kapcsolat, de sose volt köztünk semmi. Ha találkoztunk az utcán, köszöntünk, esetleg váltottunk pár szót. Én nem éreztem, hogy mint nő bejönnék neki. Nem is tartom magam egy különösebben csúcs nőnek. Átlagos a testalkatom és az arcom is, de nem vagyok az a tipikus jónő, egyáltalán.


Úgy alakult, hogy pár hónapja elkezdtünk írogatni a facebookon egymásnak, amiből egyre bizalmasabb üzenetváltások kerekedtek. Egészen addig jutott a dolog, hogy ő is küldött nekem, és én is küldtem neki olyan fotót, amin nincs túl sok ruha rajtunk.

Egy későbbi alkalommal bevallotta "virágnyelven", hogy maszturbálás közben az én fotóimra gondolt.


Ezen én nagyon meglepődtem, mert inkább csak kétértelmű poénkodás, hülyéskedés volt, amit addig írogattunk egymásnak. A fotó is inkább poén volt, "mindent" nem mutatott meg.... és mint mondtam, nem éreztem soha, hogy mint nő, tetszenék neki.


Most azért érzem kicsit kínosan magam, hogy ha ezután majd személyesen találkozunk, hogy viselkedjek vele.


Vajon a képen látható (nem is teljesen meztelen) női test indította be, vagy konkrétan én, ha már egyszer azt írta, hogy az én képeimre gondolva csinálta.


Ez vajon azt jelenti, hogy ha lehetősége lenne, a valóságban is szeretné velem? (amúgy egy elég zárkózott, visszahúzódó pasi, nem tudom elképzelni, hogy ha akarná is, kezdeményezzen valaha is. Én szintén)



2015. aug. 6. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

attól mert személyesen ismer valószínűleg még izgatóbb a fotód :) lehet te nem meztelen képet küldtél neki, de ő "levetkőztetett" :D


lehet a valóságban visszariadna, sőt ott még ennyit sem mondott volna :) szerintem viselkedj vele úgy, hogy ne legyen kínos egyikőtöknek sem...legyél vidám közvetlen :)


ne feszélyezzen a gondolat, hogy mit írt...ki tudja mi alakul a végén :) ne riadj vissza ha eljön az idő...


22F

2015. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"ha eljön az idő" :-)) Hát ez aranyos :-)


Igazából magam sem tudom, hogy szeretnék-e bármit is vele, vagy sem. Levelezgetni, hülyéskedni jó, de nem igazán néztem rá eddig úgy, mint potenciális férfire.

És nagyon meglepett, hogy ő esetleg úgy nézett rám, mint potenciális nőre. Vagy a férfiaknak könnyebben megy ez?

Szóval előfordulhat, hogy amikor a képemre gondolva maszturbált, akkor nem csak egy testet látott maga előtt, hanem konkrétan az enyémet, azaz rám, a valós énemre gondolt közben?

2015. aug. 6. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:

lehet a beszélgetések + munka viszonyból alkotott rólad egy képet és arra a személyre gondolt...de ha mélyebben ismer akkor valószínűleg rád és arra mit tenne veled :P


viszont ha te nem lennél benne ilyenben jobb ha közlöd vele...

2015. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vagy inkább úgy kérdezném, hogy attól mert nem mutatta soha, hogy tetszenék neki, vagy vonzónak találna, még elképzelhető, hogy szívese lefeküdne velem?

Fiúk, ha ti egy számotokra ismert nő fotójára maszturbáltok, az azt jelenti, hogy vonzó nektek szexuálisan, és ha lenne rá lehetőségetek, le is feküdnétek vele?

2015. aug. 6. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:

te írtad, hogy visszahúzódó...de attól még van benne férfi oldal :)

szerintem simán lefeküdne veled, de lehet ő többet is akar mint egy vagy több este...

2015. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Meg kell ragadnotok ezt az alkalmat mert olyan személyiségetek van,hogy nehezen ismerkedtek,ha már így alakult ne legyetek mamlaszok és hozzatok ki belőle minél többet.Ha ő nem kezdeményez akkor tedd meg te,biztosan akarja ő is csak nem elég bátor.

Én is ilyen pasi vagyok ha akarsz dumálni este felé szívesen állok rendelkezésedre.

2015. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De hogy kezdeményezzek? :-) Hogy ültessük át a gyakorlatra, amit elméletben eddig beszéltünk? Vagy mutassa meg, mit csinált a fényképemre gondolva? :-)


Félek, hogy visszautasít, mert amúgy tényleg sose mutatta semmi jelét, hogy tetszenék neki. Így meg elég gáznak érzem, hogy nőként mégis én kezdeményezzek.

2015. aug. 6. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem lassan rávezetheted, nem egyből a szexre kell rátérni...érintés, simogatás, ölelés, csók...lassan meghozhatod az önbizalmát, hogy a valóéletben is nyisson ebbe az irányba :)
2015. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk élőben találkozni. Évekkel ezelőtt dolgoztunk együtt, akkor épp csak köszönőviszonyban voltunk. Aztán sok idő múlva a facebookon jelöltük egymást, és ott indult meg a kommunikáció. Nagyon-nagyon ritkán összefutottunk, de akkor még semmi "olyan" íze nem volt a beszélgetéseknek. Amióta került bele erotikus töltés is, azóta nem találkoztunk személyesen, és nem is tűnik úgy, hogy fogunk.
2015. aug. 7. 23:53
 10/10 anonim ***** válasza:

és te szeretnél összehozni vele személyes találkát?

szeretnéd ha megtennétek amit beszélgettetek?

2015. aug. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!