Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Mindig arról álmodozok masztinál, mint az előbb is, hogy van egy srác, odáig vagyok érte, és bejön az ajtómon, és hát csak magával törődik, megadja ami jár nekem, szerinte.


Én vagyok az áldozat, ő meg a vadász, vagy ő az oroszlán én meg a préda. Nem szó szoros értelmében szexelünk, hanem jó hosszú "előjáték" van amikor úgymond "poklok poklát élem át, ami egyben menyország is".


Itt most nem csipeszekre meg ilyenekre kell gondolni, mondjuk az ostor még talán belefér, meg a bilincs kötél ilyesmi, de a legjobban azt élvezem ha a saját kezével, testével, vagy nemi szervével okoz fájdalmat.


A gond csak az hogy a sráccal ezért se vagyok még együtt. Nekem ettől férfi egy férfi, hogy ezeket magától megteszi, akár ráutalással, de ha most így elkezdene simogatva szexelni velem, én kiábrándulnék belőle.


Ha csak sima "vad" szex van az még bőven jó kezdésnek de nagyon félek hogy ilyen ovatos valami lesz. Ezért is csinálom inkább magamnak.


Volt ebben már részem szóval tényleg élvezem ha alázatos szerepbe kerülök, csak ezt nehéz beadagolni a pasinak. Mert ugye ahol minden brutalitás van ott is egy lágy szex van elsőnek mint szinte mindenhol.


2015. aug. 5. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Korod nemed?
2015. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyanok akiknek ez jön be. Mond meg neki, hogy mi a vágyad. Mit szeretnél és vagy bele megy vagy nem.
2015. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadnak csinálod? Veszel egy műf_szt és csapkodod magad vele, vagy mi? :D
2015. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, mert magától nagyon kevés pasi fogja ezt megcsinálni. Én biztos nem kezdeném erőszakosan egy lánnyal, mert félnék, hogy megijed.
2015. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!