Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezik olyan no aki komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan no aki komolyan bevallalja a pisisexet?

Figyelt kérdés
Filmekben gyakran lehet latni hogy arcra szajba vagy testre engedik. A valosagban viszo t meg eddig sosem talalkoztam olyannal aki kapasbol ne undorodna.

2015. aug. 5. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Normális ember ilyet nem csinál. Ha neked ez a vágyad akkor holnap első dolgod egy pszichológus legyen.
2015. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Ismerek:D
2015. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. (nem kérek jelentkezőt)
2015. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám. 30F
2015. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem undorító gusztustalan és etikátlan meg persze sorolhatnám még a jelzőket.

A szex szebb szóval szeretkezés két ember szeretetének meg nyilvánulása és ennek szépnek kell lennie.

Mielőtt bárki írná nem vagyok homokos csupán csak romantikus típus. De mit szólnál ahhoz ha a szádba szarnák hogy fel izgassalak ? :D mert ez kb ilyen. 20/F

2015. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyan nők, csak ritka. Én is szivesen csinalnam a baratomnak, de nem tudok sajnos spriccelni. :(
2015. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Filmben sem láttam ilyet, meg élőben sem találkoztam olyannal, akinek ilyen vágyai lettek volna, de ha mondjuk a Páromat izgatná, és megkérne, akkor a zuhany alatt simán lepisilném, vagy ha fordítva szeretné, az is rendben lenne részemről, legfeljebb nem találnék benne semmi szexuális értelemben véve izgatót, nekem simán csak vicces lenne.


A szájba pisiléshez viszont már máshogy viszonyulnék, függetlenül attól, hogy egy egészséges ember vizelete gyakorlatilag steril, és nem az esetleges baktériumok, hanem teljesen már miatt nem egészséges meginni, főleg nem rendszeresen.


(Bár van, aki ezzel sem ért egyet, sőt létezik olyan, hogy "vizeletterápia", mint alternatív gyógymód számos betegségre, ha valaki tud ebben hinni és van hozzá gusztusa. Íródott erről egy 'Gyógyító vizelet' c. könyv is, meg netes fórumokon is meglepően pozitív tapasztalatokat osztanak meg róla sokan. Én mondjuk maradnék a gyógynövény teáknál. :-)

2015. aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kell, hogy létezzen. Nincs olyan, hogy valamit kizárólag csak az egyik nem képviselői szeretnének. Persze kis hazánkban lehetséges, hogy tényleg ritka.

Én nem tudom elképzelni magam egy ilyen helyzetben. Barátom biztos nem gerjedne ilyesmire. Max annyira lennék rávehető, amiről a #7-es beszél, de többre nem.

2015. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem izgatna is a dolog ha nem szájba menne. Bár szerencsére van egy barátom, aki felé már többet érzek mint barátság (habár ő nem), de legalább szexkapcsolatunk van.


Viszont ez teljesen domina-sub felállás. Segédszeközök nélkül. Habár bilincs kötél, szemtakaró van, de más hülyeség nincs. Pisilt is már le. Élveztem.

2015. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát barátnőmet ismerve bevállalná :D de engem nem izgat ez a dolog, szóval nem fogok elé állni és azt mondani: "a szádba szeretnék pisilni" :D

de biztos van olyan akit pl ez izgat...max nem meri felhozni, mert ciki a téma...


22F

2015. aug. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!