Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a szex kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Nektek volt már olyan kapcsolatotok ami csak a szexre alapult? Szívesen kipróbálnám, hogy milyen is lehet egy ilyen kapcsolat, mert már elegem van a csalódásokból veszekedésekből stb... 20/f

2015. aug. 4. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

volt olyan.

ha mindkét fél független és tényleg nincs érzelmi kötődés, csak szex, akkor simán működhet. de ritka az ilyen.

20/L

2015. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most is van egy ilyen kapcsolatom és nagyon élvezem...ha kibírod,hogy nem szeretsz bele a másikba,akkor neked is tetszeni fog :P Egyébként javaslom,hogy nézz körül a kérdések közt,mert rengeteg hasonlót feltettek már. :)
2015. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt már kétéjszakás kalandom, az csak szexen alapult. De hosszútávon nem tartanék fent ilyet, ennyi erővel már barátom is lehetne.
2015. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan, akivel többször szexeltem kötetlenül, de max egy hónapig tartott, egy szórakozó helyen találkoztunk és sosem beszélgettünk mélyebben a másik életéről. Nem azt mondom, hogy semmit se mondjunk egymásnak, de szexen kívül, ne legyen több. Egy hónapja megtetszett egy srác, aki nem akar kapcsolatot, de egy barátság extrákkal dologban benne lenne. Megmondtam neki, hogy nem, annak ellenére, hogy minden porcikám vágyik rá, de pont azért, mert tetszik és kedvelem, tudom, hogy én jönnék ki rosszul ebből.
2015. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legjobb dolog a világon.


Nincsenek érzelmek, tehát csalódás sem lesz. NEm kell megtenned olyasmiket, amiket amúgy nem szeretnél, csak olyan alapon, "hogyha szereted megteszed". Ha erőltet néhány dolgot, nem találkozol vele többet, ennyi.


Nekem egy szexkapcsolatomból egy igen jó barátság extrákkal született. :) Csak aztán vége lett, mert ő többet akart.. -.- Nem értem, miért nem volt jó úgy, ahogy volt. Elrontotta az egészet. Most tiszta durcis lettem. :( :D

2015. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!