Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy lefeküdtetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy lefeküdtetek haverotok anyjával?

Figyelt kérdés
Beszámolókat és tapasztalatokat várok, priviben is akár.

2015. aug. 4. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem, de anyám kolléganőjével igen. Én 19 voltam, ő 44. Nagyon jó volt :) 28F
2015. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mesélj!
2015. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Óhhh Stiffler mamája...
2015. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy non-stoppos csajt szedtem fel.

Ő 49 volt én 23. :D

Bebasztam a non-stop előtt, dumáltam vele láttam hogy akar valamit, és haza hívtam.

Sexeltünk, ott aludt. Reggel hívta a fia hogy hol a retekbe van. A fia idősebb volt nálam. XD

2015. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 válaszoló.


uyge neked nagy a pénised és magas is vagy ?

2015. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, a haverom nővérét döntöttem meg. Ő 18 volt, a város és a gimi legszebb csaja, én meg 16. Fél évembe került, de megérte, mert utána 1 évig mindenki engem irigyelt.
2015. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó nyilvá nazért állt egyáltalán szóva veled mivel magas vagy ez önbizalamt ad és szerintem a péniszed is nagy

eltaláltam ?

2015. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Megismétlem: fél évembe került! Fél évig minden áldott este ott voltam, fél évig próbálgattam magamhoz édesgetni a csajt, aki persze magasról tett rám. Már az anyja is rám szólt, hogy szép dolog a kitartás, de vegyem már észre, hogy gyerek vagyok a lányához. :-))

Nem vagyok különösebben magas. A 176 centimmel inkább alacsonynak mondanám magam.

Önbizalmam egy ilyen szép lánnyal szemben nem sokat ért volna, a farkamat pedig ő mérte meg később, de ez az ismerkedési fázisban nyilván nem játszott. Az, hogy egy évig velem volt, talán köszönhető a 18,5 centinek. :-))

2015. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerencsés ember vagy utolsó, 176 cm-vel azért mindenkihez szitne odatudsz menni.

18,5 pénisszel meg...tedd össze a kezed ! jah és apádnak köszönd meg.


lány annyának nem modntad meg a magadét ? hoyghéé nézze meg agyon dugom a lányát gyerekként a nagy farkammal. kér maga is ?

2015. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam az anyjának semmi ilyesmit. Ő is csak finoman próbálta a tudtomra adni a véleményét, de nagyjából ez volt az értelme. Nyíltan ő sem foglalhatott állást, mert őt egy 22 éves fickó kezelgette, aki először szintén a lányra pályázott, de mivel neki nem jött be, végül az özvegy anyánál kötött ki.
2015. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!