Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez később okozhat problémát? 17/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez később okozhat problémát? 17/L

Figyelt kérdés

A barátommal análisan is együtt voltunk többször is. Nem fájt soha, kellemesen jó érzés mindig. Viszont a legutóbbi análkor fájt, de nem hagytuk abba csak 10-15 perc múlva.

Félek nagyon tőle, hogy ha nem is most, később ebből bajok adódhatnak nekem vagy esetleg sérült valami. (Nem vagyok még olyan őrítően tapasztalt az análban) A normalis válaszokat köszönöm:)



2015. aug. 4. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig nemvolt baj, lehet ezek után sem lesz, ez csak kivételes eset volt, esetleg szárazabb volt a farka. De ha ismét azt tapasztalod, hogy nem jó, hagyjátok abba, egy jó ideig. Lehet felsértett belülről. 1-2 hónap alatt begyógyul és újra minden okés.
2015. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bajod lesz tőle
2015. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Vannak itt még ilyen lányok, csak akiknek nincs barátjuk ?

Azok írhatnának.

Válaszolva: nem hinném, hogy bajod lenne.

Persze nem heti 7x, napi 12x kell csinálni, de ha jólesik...miért lenne gond ? Én is szeretem adni.

18/F

2015. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem volt olyan nedves afarka. Vagy kevesebb sikositot hasznaltatok.

Ne aggodj. Nem hetente tobbszor kell csinalni es nem lesz gond :) 23l

2015. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Heti 2-3 alkalmat gondolt, en meg belemegyek:D Nagyon veszes ilyen gyakorisaggal? Hallottam olyanról, hogy később ellazulnak az izmok és bekakil az ember..
2015. aug. 4. 15:55
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

havi 1-2 inkább a javasolt, vagy pár hónap esetleg éven belül welcome pelenka és kaki a pelusba!


Amúgy van még ilyen lány aki élvezi az anált és nincs barátja írjon nyugodtan! 18/f

2015. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem semmi egy csaj vagy. Popsiból átrakja punciba?
2015. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kevesen viselik jól ezt a gyakoriságot. Heti 1 fölött nagy esélyed van egy jo kis aranyérre.
2015. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudom előre nem csinálom,most állandó pelus lett belőle,pedig csak hetente volt párszor.
2015. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 vorarlberna ***** válasza:
Heti 1-2 alkalom nem vészes, ha úgy érzitek nem fáj stb, de ha fáj vagy vérzik akkor tényleg 1 hét 1 hónap pihi. Erősíteni is tudod a záróizmodat tornával, googlizz rá.
2015. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!