Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy a baj gyerekek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a baj gyerekek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kissé idióta vagyok...3 napja szeretkeztünk a barátnőmmel, fürdés volt stb, hülye fejemmel fürdés után kézfertőtlenítőt tettem a péniszemre, a makkra és ahogy lehúztam a bőrt oda is.

A kézfertőtlenítő összetétele: etanol (72) propilénglikol,aminometilpropanol, gélkezelő anyag, illatanyag, azóta a péniszemen piros pöttyök vannak, meg két helyen lila folt van, úgy ahogy lehúzom a bőrt, mit csináljak? lehet hogy ettől olyan amilyn?


2015. aug. 4. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, lehet. Az egy érzékeny terület, van akinek már egy más típusú tusfürdőtől is kipattog. Várj vele egy napot max kettőt (ha más panaszod nincs - nem viszket ilyesmi) ha nem múlik el tűnés orvoshoz.
2015. aug. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 menta34 ***** válasza:
58%

"barátnőmmel" - AHHA :PP


Próbálj meg valami hámosítót, attól rosszabb nem lesz (hátha tényleg csak a fertőtlenítőszer miatt van), pl neogranormon kenőcs.

2015. aug. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg próbáld ki a Neogranormon-t vagy a Sudocrem-et, és ha 1-2 nap alatt semmiben sem változik, akkor tényleg menj el orvoshoz.


De mindez attól függ, hogy mekkora területen van, illetve mennyire erőteljes.


21/F/orvostani hallgató

2015. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Max. leeseik és nyakbavalóként hordod. ;)
2015. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kenegesd neogranormonnal és az rendbeteszi ne aggodj!:)
2015. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy Gabi 5in1 popsikrém :)
2015. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is tettem rá a hülye agyammal. Annyi különbséggel, hogy begyulladt az egész. Azt lekrémeztem, de a makk száraz és most azzal kínlódok. A neogranormon bevált végül?
2020. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!