Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csikló tényleg folyamatosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csikló tényleg folyamatosan nő az élet során?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a nő 50es éveire akár a serdülőkorban kialakult méret 7szeresét is elérheti a csikló makkjának a mérete. Ez magyarázhatja azt is, hogy a nők ahogy idősödnek, egyre könnyebben érik el az orgazmust. Tapasztaltatok ilyet magatokon/feleségeteken/tanárnőiteken/szeretőiteken?

2015. aug. 3. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. A csikló sem nő tovább, mint a test többi része. A férfiak nemi szerve sem nő életük végéig...
2015. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Tanárnőiteken :DDDDDDD



Egyébként tényleg nagy baromság.

2015. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, az enyém egyelőre még simán elfér a bugyimban. :-))
2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 40 múltam, ma már nagyobb az enyém, mint a pasimé, ezért én dugom őt!

Ez hülyeség, csak izgalom hatására duzzad meg valamennyire a csiklóm.

2015. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, akkor már értem, hogy miért mindig ott lyukadnak ki a franciabugyik egy pár éve!
2015. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok, de nem vettem észre hogy nőtt volna :D
2015. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor ez hülyeség?


The clitoris actually grows during a woman's lifetime. No, it isn't getting stretched out from too much sexy fun. The growth occurs as a result of hormonal changes in the body. When a girl’s puberty begins, the clitoris will start increasing in size. By the time puberty ends, the clitoris will be about 1.8 times larger. By the time a woman is 32 years old, the clitoris will be almost four times as big as it was at the onset of puberty. It doesn’t end there. After menopause, the clitoris will be about seven times larger than it was at birth.


[link]


(tudom, ez nem a Nature, indokolt a szigorú forráskritika, ezért is kérdeztem Tőletek a dolgot)

2015. aug. 3. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez igaz lenne, akkor nekem nem volt látható a csiklóm a pubertás korban.
2015. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség! Az ember Füle nő.
2015. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Az biztos, hogy nagyobb lesz, de szerintem csak az arányos nővés miatt. A növés meg kb 20 éves korra megáll. :D
2015. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!