Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor megy már ki a divatból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor megy már ki a divatból a csupasz p. na?

Figyelt kérdés

Nem értem mit esznek a férfiak a csupasz p.nában? Vagy csajok nektek nem lenne ott jobb egy kis szőrpamacs!

30F


2015. aug. 3. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem divat kérdése, hanem preferenciáé. Vannak nők, akik számára jóval kényelmesebb a csupasz verzió, vannak férfiak, akik így szeretik jobban, és ugyanúgy vannak a másik táborban is mindkét nemből. Attól, hogy neked nem tetszik, másnak még tetszhet, és nem minden nő szőrtelenít ott amúgy.
2015. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
De utálom, amikor valaki a p.na szót használja...-.-"
2015. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

akkor lehet felcsapnék bu.nak. Szerintem egy puni létezik, az pedig csupasz. (szörkinövések még beleférnek).


A férfi szőrős, a nő meg nem. Legalábbis az én világomban.

2015. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Jó lenne ha már természetes szőrös puncikat is lehetne látni, mert így, hogy mindenki kopaszon hordja, így mind egyforma.
2015. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Uat valahogy nem csipem ha kilog ket oldalt a bikinibol a szor meg a segglyuk korul se legyen. Az mar csak kulon jo ha a nyalando terulet is le van tisztitva. De a szemeremdombon bugyin belul semmi bajom vele apoltan
2015. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Ne süttesd, még bozóttűz lesz!" :D
2015. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, most divat és a nők nem akarnak lemaradni egymástól, nehogy már az övé rosszabb legyen, mint a másiké. erről szól ez. Én is le szoktam szedni, de őszintén szólva elég nagy nyűg, és volt több pasim is, akinek tetszett így is, úgy is.
2015. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem sosem megy ki a divatból! Én csupaszon szeretem :)
2015. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:
Amikor a farmer,meg a torna cipő...
2015. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen értelmetlen idióta kérdést. Pont mint a szinkronizált vs. feliratos filmek. Van akinek ez jön be, van akinek meg amaz. Most mit kell ezen kiakadni? Különben is az elsődleges az éppen aktuális csajod, élettársad, feleséged pinája. A többivel ne foglalkozzál.
2015. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!