Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemtudom mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lefekudtem egy lánnyal én 21 ő,26 éves gumi nélkül szexeltunk,en biztos tiszta vagyok mert en eddig csak gumiba csinaltam de ez most spontan jott,a lánynak gyakran van holyag gyulladasa elmondasa szerint akkor mikor keveset iszik stb altalaba teaval kikezeli par nap alatt de van amikor gyogyszertol mulik el,kérdésem hogy ez jelentheti e hogy,AIDSes vagy csak túlparázom? Elég hipohonder vagyok es most kicsit ráparáztam a dologra.mit tegyek szerintetek?
2015. aug. 2. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2015. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az aids nem ilyen az aids hiv virussal fertőzött embereknél jelenik meg amely az immunrendszert támadja meg.
2015. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szoval az aids hiv virusnal gyakori a holyag gyulladas? Aztmondtani neki ez mar kb 6 éve van
2015. aug. 2. 22:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Orvos, vizsgálat. Amúgy is kéne évente, legalább most ürügyed is van.
2015. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nem, az AIDS 6 év alatt halált okoz, szóval nem AIDS es a csaj.
2015. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül elmegyek de ahogy olvastam kb 3 heter várni kell úgyhogy addig izgulok
2015. aug. 2. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:

A hólyaggyulladás és az AIDS két külön dolog.


Persze az is benne lehet a pakliban, hogy nem mond igazad a csaj...

Ha ennyire parázol, akkor menj el egy orvoshoz.

2015. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az AIDS nem hólyaghuruttal jár. Ha 6 éve AIDS-es lenne a lány, már rég nem élne.

Nyugodj meg, menj el szűrésre, és ezentúl mindig legyen nálad gumi.

2015. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek kicsit megnyugodtam már de mindenkepp elmegyek szűrésre
2015. aug. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!