Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benne lennétek lányok 10. 000...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne lennétek lányok 10. 000 - 20. 000 Ft-ért egy farokverésben? Ha valaki felkínálná ezt az összeget farokverésért (semmi több), akkor benne lennétek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 15:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#8 hol van ilyen klub? :)

Már egyideje szemezgetek a gondolattal, de még sosem találtam ilyen helyet :D :P

Meg úgy tudom partner sem ártana :D

2015. aug. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kérdező: nem mindegyik...
2015. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mindegyik, azért írtam, hogy szinte mindegyik.

De ha mondjuk valakinek sok pénze van tényleg, és hajlandó akár több százezret is áldozni erre az ügyre, és pl. heccből kipróbálja, hogy hány nő jönne neki össze az utcán, leszólítások után, akkor szerintem sikerrel zárná a hetet.

2015. aug. 2. 15:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Akinek annyi pénze van, az nem foglalkozik ilyesmikkel, hanem elmegy helyekre és felszed egy-két csajt akit meghúz és mehet amerre lát.

És kb pont le**arja hogy te mire ba**nád el a nem létező lóvéd heccből...

2015. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy fel sem tudod fogni, hogy mit írok bakker. Értem én, hogy az ilyen ember hová megy, meg ilyenek, azért írtam, hogy csak úgy heccből próbálná ki. Én pedig nem szoktam osztogatni pénzt szexért, anélkül is összejön. Mint láthatod, kérdésemben sem én kínálom fel az összeget, hanem VALAKI MÁSRA gondoltam.

Az én taktikám annyi, hogy bemegyek valamely szórakozóhelyre, aztán ha valaki szimpatikussá válik, akkor odamegyek hozzá, vagy összejön a dolog, vagy nem. Bukni nem bukok rajta, az biztos, próbálkozni viszont megéri. A későbbi élmény meghozza a várt eredményt. :)

2015. aug. 2. 15:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!