Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti milyen gyakran szoktát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen gyakran szoktátok camba tolni?

Figyelt kérdés
Mármint hogy camon keresztül masztiztok és vagy nézitek a csajt közben vagy pedig írja nektek mit csináljatok.

2015. aug. 2. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 alkalom.
2015. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Változó. Volt olyan időszak, amikor minden nap, de most már 1,5 hete nem. :)


Meg nem mindig van hozzá partner. :) Mármint lenne most is, csak vele én nem szeretném...


19F

2015. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amikor van partner... Csak most nincs eg pár hete
2015. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sohasem..
2015. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Néha néha :)
2015. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Eddig még nem volt benne részem, pedig jó lenne. De sajnos alacsony vagyok és ocsmány, szóval megint csak az van, hogy halott ügy a külsőm miatt.
2015. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Te alacsony, ocsmány, nem értelek...

Neked az a legnagyobb bajod, hogy csak magaddal foglalkozol.


Van egy kollégám, születési rendellenességéből kifolyólag csökevényesek a lábai, mint a mankós srác a South Park ból, csak sokkal durvább.

Jobbnál jobb csajok lógnak rajta egész nap és kapcsolata is van, mert szarik rá, hogy hogy néz ki, az egyik leg lazább fazon akit ksmerek :)


Mindegy is, lényeg a lényeg, hogy nem olyan dologra kell fogni, hogy szerencsétlen vagy amin nem tudsz változtatni, hanem ezen az irritáló viselkedéseden kéne elgondolkodnod.


Bocsi... se személyeskedni nem akartam, se offolni se semmi... csak már nagyon b@ssza a csőröm, hogy minden második kérdés alatt ezt olvasom...

2015. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én camoznék! 20F 18cm ;)
2015. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7: A viselkedésemmel semmi gond. Azzal van a gond, hogy alacsony vagyok és rettenetesen ocsmány. Emiatt aztán egy lány sem jönne el velem még véletlenül sem randizni. Csakis a külsőm miatt.
2015. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amelyik lányt érdekli a maszti kamon,kölcsönösen,írhat.

24f

2015. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!