Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerült betenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerült betenni?

Figyelt kérdés

Egy barátommal régóta kívánjuk egymást. Adódott egy alkalom, hogy megtörténjen. Megujjazott, én meg vertem neki (szopás, nyalás nem volt, lehet ez volt a probléma?)

Mikor már ott tartottunk akkor be akartuk tenni, de nem bírtuk. Nem csúszott be. Betette nagy nehezen, de nem mozgott bennem, annyira száraz lettem addigra. Misszionárius pózban akartuk, lehet másik pózban sikerült volna?? Vagy velem van a probléma? 18/L


2015. júl. 31. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem izgatott fel eléggé hogy benedvesedj. Ha nyalt volna legalább a nyála ott lett volna síkosításnak meg talán te is jobban felizgulsz mintha bumm bele akarnátok... 25/F
2015. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl szűk vagy, esetleg nem voltál eléggé ellazulva. Az előjáték legyen hosszabb, csináljátok orálisan is, és használjatok síkosítót.
2015. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Akik szeretik, és vonzódnak egymáshoz, azoknak nincs ilyen probléma, már akkor tocsog a nő, mikor meglátja a párját. :)
2015. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kívántad.

Szűz vagy még?

2015. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő nem a párom csak barátok vagyunk. A szex téma mindig feljön közöttünk és már attól nedves vagyok.
2015. júl. 31. 15:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már attól tocsogok, ha a párom belép az ajtón. Még ujjaznia sem kéne, annyira kívánom. Szóval nem kívántad eléggé. Ehhez nem ártott volna tényleg egy kis nyalás..
2015. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!