Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a csajok, akik latin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a csajok, akik latin táncokat gyakorolnak, azok az ágyban is olyan szexin mozognak?

Figyelt kérdés
Férfiak tapasztalatokat, csajok pedig azt írják le, ha lehet kérni, hogy ott is el tudják-e engedni magukat.

2015. júl. 31. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem volt alkalmam táncos csajjal, de gondolom mivel táncokl, azaz mozog a lány már van egy alap "kondija" és ugye elég szenvedélyes a latin tánc is, meglehet, hogy + élményt nyújt.
2015. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
meglehet, de attól még lehet, hogy lefagy az ágyban, vagy gátlásosabb ott vmi miatt
2015. júl. 31. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik tényleg jó táncosok, azok az ágyban is jók....ez mindkét félre vonatkozik!!!
2015. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány oldalról tudom csak véleményezni. Az igaz, hogy a latin táncoknál fontos a csípő, sok pasi mondta is, hogy nagyon jó a csípőmozgásom, ami azért a szexben sem hátrány ;)

Pasik részéről viszont azt tapasztaltam, hogy aki jól táncol (az alapvetően magabiztos és határozott), ami nagyon is bejön nekem az ágyban, ezért szívesen szoktam táncos fiúkkal ismerkedni.

22L

2015. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én táncolok, de az ágyban nem feltétlenül vagyok olyan "tüzes", mint a parketten. Persze ez helyzettől és partnertől is függ, és hogy mennyire haladt előre a kapcsolat.
2015. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!