Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális az, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az, ha egy nőt csak nyelvvel, ujjal, kézzel lehet kielégíteni és csak a csiklóján?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 08:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Az, hogy csak úgy sikerül eljuttatnod az orgazmusig, szeretkezés közben meg nincsen hüvelyi orgazmusa, az normális, és különböző statisztikák szerint a nők minimum 50 %-ánál így van.


Az viszont, hogy nem is élvezi magát a szeretkezést, és nem vágyik a - többség számára legalábbis - sokkal nagyobb intimitást nyújtó behatolós szexre, ami orgazmus nélkül is tud testi-lelki örömforrás lenni, az nyilván nincsen rendben.


Nem tudom, mennyi ideje vagytok együtt, és mennyire bízik benned, illetve mennyire tudtok őszinték lenni egymáshoz, de nagy valószínűséggel ő tisztában van az okával, csak (még?) nem akarja, vagy nem tudja neked elmondani.

2015. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
20 éve vagyunk együtt.
2015. júl. 30. 10:27
 13/35 anonim ***** válasza:
Swingerezetek
2015. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

# 12


Ha volt fiatalon, akár még gyerekként bármi rossz, esetleg traumatikus tapasztalat ilyen téren, vagy bármi más ok, ami miatt ő így viszonyul a kérdéshez, és 20 év alatt nem tudott erről őszintén beszélni veled, akkor ezt az idő már nem fogja megoldani.


Sosem merült fel annak a lehetősége, hogy felkeressen egy szexuálpszichológust?

2015. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
A nő azzal hárítja el a felelősséget, hogy a pasi túl szexéhes, neki nincs akkora igénye a szexre, mint a pasinak. Nem akarja elismerni, hogy vele van a gond.
2015. júl. 30. 11:10
 16/35 anonim ***** válasza:

# 15


Az a kérdés, hogy milyen gyakran "igényli", vagy az, hogy olyankor élvezi-e?

2015. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
A pasi minden nap igényli a szexet. Akár egy nap 2-3-szor is. A nő hetente kétszer és csak csiklósan. A farokkal nem tud mit kezdeni.
2015. júl. 30. 12:43
 18/35 anonim ***** válasza:

"A farokkal nem tud mit kezdeni."


Ha ez a helyzet 20 éve, akkor te egy különösen kompromisszum kész és türelmes pasi lehetsz.


Valószínűnek tartom, hogy a párod úgy van vele, hogy ha 20 évig el tudtad fogadni ezt a helyzetet, akkor ezután is így lesz.


Én nő vagyok, de ha így éreznék, és egyedül nem tudtam volna ezen változtatni, vagy feldolgozni azt, ami miatt így viszonyulok a szeretkezéshez, én már réges-régen elmentem volna egy jó szexológushoz. (Úgy minimum 19 és fél éve.)

2015. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Jártunk szexológusnál, mint írtam, hárítja a felelősséget, azt mondja én vagyok a szexéhes. Nem látja be, hogy vele van a baj.
2015. júl. 30. 13:03
 20/35 anonim ***** válasza:
Én már rég elhagytam volna akár szeretem, de nálam ez így nem működne! respect a türelmedhez és kitartásodhoz. Legalább kielégít kézzel/szájjal?
2015. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!