Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatnak néha nagyon az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak néha nagyon az animékben lévő lányok?

Figyelt kérdés
Van, hogy véletlenül meg látok egy sexyt, és akkor nagyon meg kívánom, és olyankor csak olyanra tudom kiverni. Miért?

2015. júl. 30. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Neme lehet, hogy te is csak egy anime figura vagy, és ezért vonzódsz hozzájuk?


Próbál meg odaállni egy tükör elé, ha csak szemből látszódsz, oldalról viszont csak egy vonal vagy, esetleg hatalmas csillogó tekinteted van, vagy a környezetedben lévő összes szolid diáklány valójában egy perverz szuperhős, aki rád vágyik, akkor sajnos anime figura vagy, és tök természetes a vonzódásod...

2015. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod, sok olyan fiú van, mint te...

Azért van ecchi, azért van hentai.

Én lány vagyok, de némely férfinemű animefigura igenis felizgat.

Nem tudom miért.

2015. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez szokott lenni,ha animét nézek..ez azért van,mert az anime lányok sexysek :)
2015. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni :) De akkor ott a hentai, vagy egy doujinshi :P
2015. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rain2013 válasza:
Igazábol nem maga a látvány hanem a kiadodt erotikus hangok izgatnak. Ezért nincsen néma p ornó :d
2015. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!