Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Reggelente, hogy keltsün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Reggelente, hogy keltsünk titeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik a jobb? Az ha titeket keltenek vagy ha Ti a párotokat. Az én párom reggelente nem nagyon akar felkellni. Ha látja h még alszok akkor ő is alszik tovább. Zavarna titeket ha a barátnőtők miközben alszotok elkezd csókólgatni stb. Ilyenkor nincs szívem hozzá érni. Minek örülnétek a legjobban? Esetleg saját élmények is jöhetnek :) 19L


2015. júl. 29. 17:52
1 2
 11/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Annak örülnék ha hagynál nyugodtan aludni... ha látod hogy már ébredezek akkor nyilván örülnék bárminek...
2015. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 opened paradise ***** válasza:
Én azt nem bírtam,mikor a számat piszkálták,inkább arcra és ha már fent van,akkor szájra
2015. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha szopással keltenek fel az a legjobb:)
2015. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is egy szopásnak örülök a legjobban. Viszonozni is szoktam! /F.
2015. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fel mersz kelteni kiütlek :D
2015. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!