Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akik a nagy peniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik a nagy peniszt szeretitek?

Figyelt kérdés
Probaltatok mar a kicsit is? Vagy miert van az hogy ennyire nemkell a kicsi? Hogy rogzodott ez beletek?:) kort is kernek:)

2015. júl. 28. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen preferenciám. Egy kivételével olyanok voltak, akiknek az átlagnál kicsit nagyobb volt, de azért nem kimondottan nagy. Azt hiszem azzal nem élvezném.
2015. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1:


és az mekkora nálad ami átlagnál kcisit nagyobb ?

2015. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18 cm kb.
2015. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nem mondod :D ***** válasza:
Én két nagy után(20,5 és 21 cm) kicsire (15 cm) váltottam. Nem volt annyira jó, DE kapcsolaton kívül nem dugok és nem méret szerint választok párt:) Szóval ha talál a szó a sráccal, lehet 10 centis is a farka. Persze könnyen beszélek, mert eléggé szűk vagyok :)
2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ne, #4, hogy írhattad azt, hogy a 15 centi az kicsi? Azért mert lovakkal voltál előtte... Most majd hallhatjuk a nyafogó pasikat, hogy neki 15 centi, akkor ő már kicsi?

NEM! a 15 centi nem kicsi, csak te az előbbiekhez viszonyítod!


Hogy a kérdésre is válaszoljak. A nagy péniszt csak nézni jó. A pasinak nagyon ügyesnek kell lennie, hogy ne fájjon nekem. Úgyhogy én inkább a kisebbet szeretem. Akár 15 centisnél is kisebbet... .-.-

2015. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nem mondod :D ***** válasza:
#5 A nagy pénisz az nem csak arra jó, hogy nézd, nagyon sok pózt ki lehet vele próbálni és igen, egy év kellett ahhoz, hogy fájdalommentes legyen a szex, de megérte. Ami a 15-öt illeti, az átlaghoz képest tényleg nem kicsi, de tőlem lehet 10 centi is, ha bejön a pasi, mert akkor azzal a 10 centivel leszek a csúcson :)
2015. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 ugyanazt mondtad el, amit én mondtam, szóval nem értem a hozzászólást.

ami a kicsi péniszt illeti, kicsit változtattál a megfogalmazáson, aztán kiverted magad az egészből azzal, hogy neked nem számít a méret, és mindannyian kedvesnek találjunk.

Nem nyert, mert csak butaságot látok. :D És ezt most nem azért írom, mert azt mondtad a 15 centire, hogy kicsi, hanem azért, mert feleslegesen próbálod magad menteni az álszent bájosságoddal, ami egyébként sok pasinak bejön, szóval előnyben vagy.

2015. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nem mondod :D ***** válasza:
#7 Édes, neked szövegértelmezési problémáid vannak. Nem ugyanazt írtam, amit te :) És nem érdekel mások véleménye, nem kell engem jó fejnek tartani, de nem vagyok akkora álszent k.rv., mint egyesek, hogy csak a f..sz után menjek :) Lehet 30 centis f..ka is, ha emberségből nulla. Én azoknak a nőknek a csoportjába tartozom, akik nem a méret után mennek.......
2015. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lacajoe válasza:

Rengeteg az ilyen kérdés fiuktól.Nem azzal kell foglalkozni hogy mekkora hanem picit utanna kellene jarni hogy mitol jo a nönek.Hosszù tàvù kapcsolatban fontos a vàltozatossàg de a hölgyeknek fejben döl el.Akar ugy is ki lehet elveztetni oket hogy hozza se nyulsz .Ha vastagabb a hatso fele a hölgynek akkor kisebb merettel nehezebb lesz sok pozìciò viszont vékonyabb lànyokkal minden pozìciò elerheto kis merettel is.Megegyszer mondom,ha oda figyelsz a hölgy rezgeseire akkor akar mini penisszel is lehetsz a legjobb neki.Atlagos hölgynek 8 cm a hüvelye tehat ekkora merettel mar elérsz barmit ha a lelki àllapota a hölgynek rad van hangolva.Dolgozz meg azert a hölgyért,jàrj utanna,gondoskodjon ròla hogy érezze nönek magat melletted es tudod hölgyeké az elsöbbség.

F/33

2015. júl. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!