Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy ha a fiuk/ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ha a fiuk/ferfiak ananaszt vagy ananaszlet fogyaztanak akkor a spermajuk edes izu lesz?

Figyelt kérdés
Csupan kivancsisagbol kerdem, es ha lehet nem es korral kernem a valaszt :)
2015. júl. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen igaz!


24F

2015. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom hogy ez igaz ;) 15/F
2015. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van értelme a dolognak tudományosan, de azért csodát ne várj tőle.
2015. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 milyen csodara gonoltal? Azert gondoltam hogy nem csoki izu lesz :)) de tapasztalatbol mondjatok vagy csak hallotatok?
2015. júl. 28. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, igen. Ez így van. Persze ha mellette nagyon egészségtelen életmódot él a férfi (értem ezalatt, hogy rendszeresen dohányzik, egészségtelenül étkezik, sok gyorskaját eszik meg húst hússal), akkor kevésbé lesz ennek hatása, mindent nem tud elnyomni. De amúgy egy rendes étrend mellett nagyon tudja javítani, kifejezetten finom lesz :) Egyébként az almalé sem rossz, egy kicsit más :)
2015. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég jó lesz így :)
2015. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!