Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm anorexiás. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm anorexiás. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Félek hogy össze töröm vagy hogy bármikor össze esik..

F


2015. júl. 27. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Te semmit se csinálj. Inkább menjetek el egy pszichológushoz. Vagy nem tudom, hogy ő próbált-e már ezzel a problémájával segítséghez fordulni.
2015. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Be se ismeri hogy az..
2015. júl. 27. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Pschichologus tud segiteni ha nem ismeri be akkor majd ha kórházba viszik belátja. És onnan addig nem engedik ki ameddig nem gyogyul meg.


És összetörés alatt mit értesz? Olyan sovány ,hogy egy öleléstől is már összetörne?

2015. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a családjának, illetve neked kell rávezetned arra, hogy ez egy probléma, és tenni kell ellene.
2015. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem látja be hogy problémája van addig nehezen lehet rajta segíteni. Itt vannak az anorexia tünetei. Ha bármelyik ráhúzható a barátnődre közöld vele, hogy márpedig beteg és forduljon orvoshoz.


"A betegség kezdetét jelezheti, ha valaki túlzottan az evésre – illetve a nem evésre kezd fókuszálni a mindennapjaiban, próbálja kivonni magát a közös étkezések alól, lemond társas összejöveteleket vagy túlzott testedzésbe kezd, agyonhajszolja magát és nem azért, mert profi sportoló, hanem mert minél lejjebb akarja vinni testsúlyát. Ha étkezések után eltűnik a fürdőszobába vagy indokolatlanul sok hashajtót vagy vízhajtót használ, szintén jelezheti a problémát."

2015. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt, se rám, se a nőgyógyászára (mert már 3éve nem volt menstruációja) se a pszichológusára nem hallgatott mert ő olyan vékonyan érzi jól magát és undorodik a zsírtól.


A 3. év végén meg mondtam neki, hogy én bizony szeretnék családot gyereket, de ha így tönkreteszed magad örökre meddő maradsz én pedig lelépek és élheted egyedül az életed (már nagyon elkeserítő volt a sok könyörgés, hogy hozza rendbe magát). Mostanra hízott +20kg-ot pont előző hét pénteken volt kivizsgáláson és mostmár végre rendes a menzesze és van peteérése is (mikor visszajött a kívánt testzsír, hogy beinduljon a folyamat akkor még nem volt peteérése és 2hetente jött meg a menzesze). Az igaz, hogy sűrűn hangoztatja, hogy ő most milyen dagadt, de sokkal jobban néz ki mozgékonyabb sportol is :)


Szóval az ő érdekében szerintem egyenesen válasz út elé kell állítani, ha nem hallgat senkire...

2015. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

Csülkös pacalt és utána egy nagy adag Somlói Galuskát! :)

Etesd rendesen ne mű kajákkal. Ha ez sem segít akkor irány a doki!

2015. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!