Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok jo otlet eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok jo otlet eloszor popsiba ha meg szuz vagyok?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok de mar nagyon vagyok ra:) szeretnem durvan csinalni es alarendelt lenni. Egyaltalan belemenne?
2015. júl. 26. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Az mindegy hogy szűz vagy vagy sem, ehhez egyik sem kell

Hát eléggé fájni fog és durván nem fogjátok tudni csinálni

2015. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Azt se tudod meg hogy mirol beszelsz, mi is az a szex. Szerinted jo otlet lenne egybol seggbe b@$zatni magad?
2015. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod..

De tényleg fájni fog..

2015. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha a pasi elvezne!?
2015. júl. 26. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Csak a szex arrol szol, hogy mindketten elvezzetek.

Bar sztem kamu a kerdes

2015. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem rossz ötlet. Az első szexnek finomabbnak, "meghittebbnek" kellene lennie mint a következők lesznek. Márpedig az első anál nem pont erről szól. Szerintem pár hónap vagy év kellene ahhoz, hogy valaki jól megismerje a testét, és a későbbiekben csináljon vadabb dolgokat.


Én 17 évesen vesztettem el a szüzességem, és 19 évesen próbáltam ki az anált. Mondjuk azóta is imádom. :)


24/L

2015. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még szűz vagy, s egyből durván meg popsiba? Hány éves vagy te???
2015. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnézném hogy hogy csinálnád durván seggbe nulla szexuális tapasztalattal. Mi egy hónapot hangolódtunk a dologra mire ténylegesen sikerült. :D Először magamnak gyakoroltam ujjal, aztán barátom is tágítgatott néha hogy szokjam az érzést és mikor már kellemes érzés volt akkor próbáltuk meg sok sok síkosítóval. Úgy jó volt, anélkül nagyon fájt volna.

De amúgy akárhogy is szexelsz szűz már nem maradsz. Ha seggbe megdugnak akkor sem leszel szűz... :D

2015. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tomszika válasza:

Húúú, de nagyon jó ám!!!

Főleg ha előtte való nap meggyes-mákos rétest eszel.

Tuti összeszarja magát a csávó mögötted amikor kihúzza a szerszámot és meglátja az előző napi étlapot a micsodáján :D

Viccet félretéve: Nagyon nem ajánlatos ezzel nekivágni...

2015. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!