Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal már lassan 3 éve együtt vagyunk de eddig még pettingnél nem volt több. Lényeg az hogy már lassan egy hete próbáltunk lefeküdni de egyszerűen nem megy. Még mind a ketten szüzek vagyunk. Az a probléma hogy amikor próbálja berakni akkor nagyon nagyon fáj. Gondolom hogy ez a szüzesség miatt van, de még ha alig tesi be akkor is nagyon fáj. Voltam nőgyógyásznál de ő azt mondta hogy ez természetes. Azzal sincs gond hogy nem vagyok teljesen felizgulva mert szinte tocsogok a nedvességtől de még így is kellemetlen. Legutoljára tegnap próbáltuk meg. Én próbáltam magamnak felrakni, de még így sem ment. tegnap már sírtam mivel nagyon nagyon fájt és nem is szeretném emiatt elveszíteni a barátomat. A tegnapi nap óta állandóan cirógatott, szeretgetett de nekem ez nagyon kellemetlen. Azt kihagytam hogy próbáltuk síkosítóval is de az sem változtatott a helyzeten. Mit javasoltok? Mit tudnék csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat... 18L

2015. júl. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

hát az elején nekem se ment és sírtam is a félelemtől (a fájdalomtól féltem) meg fel akartam adni de végül spontán megtörtént! szüzek voltunk mindketten és én voltam felül, én irányítottam, semmi fájdalmat nem éreztem.. szerintem hagyd,hogy a barátod megujjazzon egy majd 2 ujjal is hogy tágabb legyél aztán menjetek tovább..és engedd el magad amennyire tudod.. szerintem mást nem tud mondani senki se

23L

2015. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Már kész csődtömegnek érzem emiatt magam. Szeretném ha neki is örömet tudnék okozni. remélem hogy az ujjazás hoz majd eredményt. :/
2015. júl. 25. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan rágörcsölsz a fájdalomra, nem tudod magad elengedni és azért fáj.

Az, hogy tocsogsz a nedvességtől, az egy dolog. Az még nem jelenti azt, hogy készen vagy a dologra. Az élvezet elsősorban agyban dől el. Márpedig a te agyad csak arra van beállva, hogy nem fog bemenni, mi lesz, ha fáj, miért nem megy be, stb.

Ne görcsölj rá, ennyit tudsz tenni. Ha netán még fájdalmat is érzel, azt csak az első ilyen alkalommal érzed, utána már jobb. Egyszer át kell esni ezen, vannak akiknek ez nem jelent gondot, mert teljesen el vannak lazulva, de te nem.

Az is lehet, hogy még nem vagy te teljesen felkészülve erre és inkább még hagyni kéne!

2015. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló jól írja. Bemeséled magadnak egyrészt. Első lány akivel voltak kalandjaim szintén így volt. Megakartam ujjazni és mikor oda raktam ujjam, már fogta fejét meg sírt hogy fáj (még be sem akartam rakni). Aztán fogtam vadul elkezdtem csókolni, neki is tetszett ő is beindult, nem figyelt és közbe bedugtam ujjam tövig. Észre sem vette ....


Aztán petting alatt mit értesz? Ujjazott már meg? Az is igaz hogy eleinte lehetsz nagyon szűk, szépen fokozatosan kell haladni, eleinte ujjazon 1 ujjal majd 2-vel. 1-2 hétig ha ezt naponta csináljátok kizárt hogy utána ne tudja berakni, de lehet 1 nap is elég.

2015. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hirtelen neked beakaszt aztán kész!
2015. júl. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ihatnál valami alkoholt hogy feloldódj és hogy ne fájjon annyira.
2015. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiú akivel elvesztettem (már a férjem) szintén szűz volt. Annyira izgult, hogy a saját félelmemről elfeledkeztem.

Szerintem ne lassan dugja be, ha hirtelen csinálja, akkor hamar túllesztek rajta.

2015. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Eddig nem nagyon stresszeltem rá, most már annál inkább. Megpróbálom magam jobban elengedni. Már nagyon szeretném a dolgot és a barátom is bár ő nem erőlteti. Minden pettingnél szokott ujjazni. Az nagyon kellemes de az elejénél az is nagyon fáj. Remélem ha gyorsan csinálja akkor jobb lesz majd. :/
2015. júl. 26. 08:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!