Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők nektek mik azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek mik azok a dolgok amit képesek lennétek megtenni pénzért?

Figyelt kérdés
Szexuális szolgáltatásokra gondolok, pl. webcam sex arc nélkül, használt bugyi eladás, esetleg élőben szexuális szolgáltatás ? Akár egyszeri arkalomra is gondolhattok akár többszorire is akár ugyanazzal a partnerrel akár többel nyugodtan szabjatok szabályokat csak írjátok le, ha minden úgy történne tökéletes körülmények között miben lennétek benne és mennyiért ? :D

2015. júl. 25. 03:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szeretteimnek kene segitenem mert nagy sz.rban lennenek(tehat nem magam miatt) akk lehet belemennek a szexbe is penzert(nyilvan ha nincs kapcsolatom)! De jol megvalogatnam h kivel. Gondolom azert lenne sok lehetoseg foleg h en eleg csinos vagyok.
2015. júl. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szükségem lenne a pénzre és jól megfizetnének,én is benne lennék a szexben...de a partnert én is megválogatnám.Mivel elég nyitott vagyok a szex terén,így nem sok minden van,amit nem próbálnék/próbáltam volna ki legalább egyszer,szóval a felállás nem lényeg.
2015. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat ! :)
2015. júl. 25. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó pénzért mindenki megtesz erotikus dolgokat csak lehetőséget kell adni rá nekik. Nem azért teszik meg mert nincs mit enni.

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!