Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok ennyire szexmániás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szexmániás?

Figyelt kérdés

Eddig két kapcsolatom volt, mind a kettő azzal ért véget, hogy egyik srác se bírja már az állandó szexéhségemet. Napi 7-8 volt a minimum, ha ennél többet akartam, akkor már rögtön azzal jöttek, hogy biztos beteg vagyok. Most komolyan lányok, ugye nem csak én vagyok ilyen? Mellesleg egy éve élek nemi életet.

19/l



2015. júl. 22. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

És leszbikus vagy? Mert a homoszexuális kategoriába irtad.


És igenvez egy kicsit betegesebb. De majd találsz olxst

2015. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel csak annyi a probléma, hogy hol van az embernek ideje rá? :) Normál esetben dolgozik 8-16 az ember mondjuk. Utána hazamész, eszel 17:30. Marad mondjuk 4-5 esetleg 6 szabad órád hétköznap ami közben mindent el kell intézni a házimunkától a takarításon át az egyéb elintézendőkig. Namármost még ha ezek nem is lennének akkor is ha végigszexeled a 6 órát akkor is neccesen jön ki a 7-8 aktus nem hogy több... 25/F
2015. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rajtam kiélheted :)
2015. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hát napi min 7-8-at én se bírnám :D alkalomadtán igen, de nem napi szinten...

nem csodálom, hogy vége lett...

masztival hogy állsz?


22F

2015. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hoppá, nem ebbe a kategóriába akartam, köszi hogy szóltatok. :D

Maszti az megy napi szinten, nem is bírnám ki.

Délután 2ig dolgozom, plusz elég rossz alvó is vagyok, jó ha hajnali 3kor el bírok aludni, szóval idő az van rá :D.

2015. júl. 22. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy barátom akinek a nője hasonló. Heti egyszer parti van, megyünk négyen öten egy teljes estés orgiára! A fiuknak van idejük pihenni, beszélgetni, a csaj az 8-10 órán keresztül kapja.. nagyon szereti. :) 35F
2015. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt egy pasi sem fogja bírni, nem azért mert fizikailag lehetetlen, hanem mert egy nő sem annyira érdekes szexuálisan, hogy egy nap ennyiszer meg lehessen kívánni.

Nincs mese, ki kell építened egy nagyobb közösséget, akik időnként megdugnak, és igy összességében összejön az adagod.

2015. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem sem normális. Bármilyen jó is a szex... Ennyiszer nem esik jól. Mégha milliószor váltotok pózt akkor sem. :D.


+ valószínű a hormonok sem működhetnek jól vagy nem tudom.

! De ! Mindkét félnek regenerálódni kell, az aktusok között!!!

Egészséges váladékot termelni stb..


Most még lehet, hogy élvezed. De később bajt okozhat !!


Vagy nézz el dokihoz !!!!


Vagy ha élveznéd még a helyzetet... Marad amit a 7! Tanácsolt !!! ;) :D


23! ( szintén szexkedvelő..imádja a pasijával az aktust, de Ennyire nem szabad túlzásba vinni !! ) :) / L

2015. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:). A csoportos kicsit durvanak hangzik meg ilyen fiatalon, de atgondolom :D. Orvoson mar gondolkodtam, csak azert elmenni oda azzal, hogy folyton dugnek...:D De ha nem marad mas...
2015. júl. 22. 16:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki. :) van ennek orvosilag is neve.

És inkább segítsen, mint nagyobb gond legyen Nemde !? :) ;)

2015. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!