Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen perverz vágyaito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen perverz vágyaitok vannak?

Figyelt kérdés
Van olyan ami nagyon izgatja a fantáziátokat de nem meritek kipróbálni? Privátban is írhattok.

2015. júl. 22. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9 vagyok, viszont az én vágyamat elfelejtettem leírni, de nyilván a szerénység miatt, mert nekem nem valami komoly...


Én szeretnék alárendelt lenni, a pasi tökéletesen kimutassa a dominanciáját, nekem egy szavam sem lehet a szexben, ott aláz, ahol lehet. Akár még véresre is kefélheti a puncim. Mélytorok, anál, ütne, csapkodna, és én meg sem tudnék mozdulni (ezt sokan csinálják most is, de ez a totális alázás szintjére gondolok, nem pedig előre megbeszélt dologról... ez már inkább erőszak). De ezt csakis a testi erejével, semmi bilincs, vagy kötél. A pasi a vágyálmaimban nagyon erős, nem tudnék szabadulni. Ja, és azt szerintem mondanom sem kell, hogy hatalmas pénisze van, ami inkább okoz fájdalmat, mint élvezetet. Illetve egyszere a kettőt.


Valójában is szeretem a domináns férfiakat, de az ilyenektől megijednék. És szó szerint, főleg, ha nagyobb a pénisze a srácnak ,akkor mindig szólok, hogy legyen velem óvatos xD Az anált kipróbáltam, de nagyon nem jött be, a mélytorok még nagyon nem megy, bár próbálkozom, mert szopni szeretek.

De konkrétan ezt a vágyálmot SOHA nem akarnám élőben kiviteleztetni. Ezért gondoltam, hogy ilyenekre vagy kíváncsi (bár az enyém nem extrém, mások így szexelnek), amit tényleg nem tenne meg az ember lánya soha.

2015. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Pisiszex... Vonz. De undi is. :/

Vagy hogy egy nagy nyelvvel rendelkező kutya nyaljon ki..

De úgy vagyok vele mint a pisi szexszel... :D

Álom marad.. Mert túl undorító hogy kipróbáljam... :/ :) :)

2015. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jaahh. És " megerőszakolnék " 1 , akár 2 meleg srácot !! :3

Izgatna a tudat, hogy nem kívánja sem a puncit sem a női testet .. Mégis az viszi a csúcsra... :P

2015. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
A pasi élvezzen a hasamra és nyalja le... :/
2015. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
40%
Arcra élvezés, úgy hogy akár egyszerre több pasi élvez rám, szex nagyon csúnya férfival, illetve ami még izgat de csak álom marad az szex kutyával. 19/L
2015. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Részt vennék egy pár szeretkezésében közre működőként. Izgatám őket.. Kézzel és orálisan. Ők is engem. Smaci - tapi okés. De ők nem élveztetheznek el....

Hanem élvezés előtt melléjük feküdnék és magamhoz nyúlnék élvezve a látványt, hogy elviszik egymást a csúcsra.

:)

2015. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bdsm...nagyon kipróbálnám..o lenne a domináns es ugy iranyitana ahogy akar..lehet furcsa .. .kicsit olyan szürke ptven árnyalata beütés..de én is kipróbálnám a domináns szerepet...
2015. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
ilyenkor persze előkerulnek a perverz csak de amikor én keresek nőt egy jo kis prosztata izgatásra vagy egyéb perverz dologra, szetszelednek mint a madarak vadászidenykor :D 25/f
2015. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy, az perverznek számít..!? O.O ha arra vágyom... De NAGYON!!!! Hogy olyannal feküdjek le, aki SZERET és én is SZERETEM!!! :O :) ?? :D
2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
a férfival és a kaki szex az nálam tabu de más jöhet
2016. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!