Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pólóban/melltartóban szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pólóban/melltartóban szexelni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki ragaszkodik hozzá, vagy sokszor inkább viselne közben valamit felül?
2015. júl. 21. 23:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
mindig van rajtam trikó és melltartó is. nem engedem, hogy levegyék, ennyi.
2015. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én is szégyellem a melleim, azért kérdeztem. Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 22. 22:48
 13/19 anonim ***** válasza:

melltartós sex volt,mert "annyira pici" és mitomén.nem volt tul jó.

aztán én is bedobtam a durcát...de végül 2hét vicsorgás és egymás mellet maszturbálás után volt kegyes és levette.

2015. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Az enyém túl nagy. Kényelmetlen lenne, a futásnál is fáj, ha pattog.
2015. júl. 27. 21:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Van, amikor rajtam van, van amikor nincs. De ez alkalom függő.
2016. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz lehet, soha nem szexelnék olyan lánny/nővel akin van melltarto, póló vagy trikó. Letépném róla ha ő nem venné le. Szex=minusz egymilliárd % ruha. Mi jó abban??!! Imádom azt hogy semmi nincs rajtam se és rajta sem, és hogy nincs titkolni valónk, hogy gyönyörködünk egymásban, hogy nem takarunk el semmit sem egymás elől, és hogy mindenét szeretjük egymásnak. A lányok szépek nekünk akárhogy nincs mit eltakarniuk.
2020. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A meztelenség sokkal romantikusabb, mint bármilyen ruhában. :-) Gondolj már bele! Ő a tiéd testileg, lelkileg és te is az övé vagy testileg lelkileg. Érzitek egymás testét, melegségét, nincs köztetek semmi sem, ami elválasztana. A fiú nézi a lány szépségét és a fiú kényeszteti a lányt, a lány hozzábújik a fiúhoz és hagyja magát fogdosni és nyalogatni/puszilgatni. Érezni, hogy nem csak egyesültök, hanem rá is mozdultok egymásra és mindent megcsinálhatunk egymással (pl. vad ölelgetés, ruha nélkül, vad csókolózás, egész test puszilgatása, nyalogatás stb.) amit sehol máshol nem tehetnétek és érzitk, hogy teljesen egyenlőek vagytok és érzitek azt egymás nemi szervét, meztelen testét stb. Nagyon szomorú vagyok, hogy nincs barátnőm, akit szerethetnék és még egy lány sincs, akivel bármi kialakulhatna... :-( Pedig vannak lányok akik tetszenek, csak nem a környezetemben vagy fiatal vagyok hozzájuk (nem 10 évek, csak ugye kamaszkorban, már 3 év is sok...).
2020. jún. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsó! Képzeld amiket leírtál én ezekre pont nem lennék képes. Én egy szemérmes mindig szolidan öltözködő lány vagyok és nem szeretem a meztelenkedést. Most 2 hete hogy van barátom az első szex tegnap éjjel történt meg és úgy hogy rajtam maradt az hálóing ami csak fel volt hajtva. Én nem vagyok híve egyáltalán ennek a közös meztelenkedésnek, egyszerűen nem szeretem.
2022. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szoktunk összebújni és egyáltalán nem zavarnak a ruhadarabok amik rajtunk maradnak, nem érzem úgy mintha a ruha elválasztana valamennyire is minket egymástól
2022. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!