Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be folyásolhatja e a mentsruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be folyásolhatja e a mentsruáció közeledése az orgazmust lányoknál?

Figyelt kérdés
Egy nap meg ujjazott a barátom és olyan élményt nyújtott hogy többször is elélveztem közbe. Két napra rá akárhogy csinálta próbáltuk de nem tudtam sehogy sem el élvezni. Nagyon közel álltam hozzá de sehogy sem tudtam elmenni. 2 nappal menstruáció előtt volt ez. Szóval a menstruáció előtti időszakban kb 2 3 nappal előtte befolyásolhatja az orgazmust a menstruáció?

#orgazmus;menstruáció
2015. júl. 21. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán.. Hisz felborul a hormonháztartásod.. Más az aktivitás.. Stb..

Én pl.: Mensi előtt.. Két.. Három nappal kb. " megveszek ,, a szexért.. És alatta is.. :D utána meg csak simán nagyon kívánom.. :D

2015. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt szörnyen kívánom a szexet és hatalmas orgazmusaim lesznek :))
2015. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!