Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy 1 pár nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy 1 pár nem illik össze szexuálisan, vagy csak szimplán "béna/bénák"?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem passzol a testük. Barátommal az a helyzet, hogy kis mérettel lett megáldva, ami nem lenne önmagában baj, ha tudná rendesen használni.

Ahogy utána kerestem dolgoknak és itt is olvasgattam, nem csinálhatom rosszul a dolgokat, a barátomon viszont azt veszem észre, hogy ahhoz képest, hogy van már tapasztalata, hát nem igazán ügyes, nem használja jól.

Az a baj, hogy ha nem hátulról csináljuk nem is érzem azt, mintha bennem lenne úgy igazán. Meg olyan, mintha a csiklómba akarná dugni, teljesen rossz szögből rakja be, ami nagyon idegesítő.

Állva is nekem teljesen be kell rogyasztani a térdem, hogy egy szinten legyünk, különben lábujjhegyen próbálkozhatna belém rakni.

Tudom erről ő nem tehet, nem is hibáztatom, csak valahogy nem érzem azt nála, hogy működne a szex.

Minden más nagyon jó vele, de ez nem jön össze. Hiába beszéltem már vele erről, rögtön megsértődött, pedig teljesen normálisan mondtam el neki, kedvesen, hogy mondjuk hogy szeretném. Egyből levágta, hogy teljesen másképp, mint ahogy ő csinálja és zokon vette.


Nem tudom hogy kezeljem... nekem fontos, hogy őt boldognak lássam, mert szeretem.


2015. júl. 21. 22:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

:) Igazi gy*kér vagy. A háziállatodat cicázd le legközelebb, de úgy látom neked is vannak szövegértéssel problémák. Még ha este írtad volna, elnézném...

Teljes mértékben igazad van: az "ez így nem élvezetes" sokkal jobb, mint a "nem élvezem (pl egy adott pózban) a szexet". Nem kertelni kell, hanem cakk-pakk meg kell mondani, ha valami nincs rendben, és én így is tettem, de kedvesen. Nem burkoltan kell fogalmazni, mert lehet teljesen másképp érti és akkor megint ott vagyok, ahol eddig: sehol. Mindegy, neked aztán magyarázhatom. :)

2015. júl. 22. 22:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát ha te ilyen vagy a pasiddal, akkor ne csodálkozz, ha legközelebb fel sem áll rád az a picike farka. :)

De lehet, hogy mást dug, azt meg leszarja, hogy neked milyen.


Ha ilyen a hozzáállásod az egészhez, akkor nem csodálom, hogy besértődött szerencsétlen. Szerintem hagyd el, hátha talál olyan lányt, aki megértőbb, mint te vagy. Cica.

2015. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!