Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncipuki mennyire "gáz"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncipuki mennyire "gáz"?

Figyelt kérdés

Amióta előfordult velem is, nem tudom magam elengedni olyan pózokban, ahol könnyen levegő szökhet belém, így automatikusan összeszorítom magam odalent, de így nagyon fáj a szex.


Mi a véleményetek a puncipukiról? Találkoztatok már ilyennel? Hogy kezeltétek a helyzetet?


2015. júl. 20. 22:00
1 2
 11/18 anonim válasza:
Ezt a kérdést, mintha nekem címezték volna, ugyanis a nevem (flatus vaginalis) azt jelenti, hogy puncifing, latinul. Nem vicc, ez az orvosi megnevezése. Egyébként egyáltalán nem gáz, inkább szórakoztató.
2015. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kinevettek? Hány éves vagy? 12? és a srác volt 14?? Menj már a tudod hova! Egy pasi tudja hogy hogyan kell az ilyet elkerülni, ha a csaját esetleg zavarja ez!
2015. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a punciba bekerülő levegő , ha tudod honnan van akkor nincsen mitől szégyenkezned! a partner pumpálja beléd és ha megtelik az biz ki jön!
2015. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Semennyire. El kell rajta mosolyodni, vagy nevetni és folytatni tovább.


Előfordult már, úgy kezeltük mint írtam. Sőt olyan is volt, hogy az izzadt mellkasunk közé szorult be szerencsétlenül a levegő, akkor is csak megálltunk egy pillanatra és nevettünk rajta. Ahogy azon is amikor a barátom hasa kezdett el korogni.


A test ad ki furcsa hangokat, ehhez hozzá kell szokni.

2015. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én is kínosan éreztem magam miatta... de a párommal jót nevettünk rajta :) A lényeg, hogy ne érezd magad kínosan! Ez természetes :)
2015. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
csatlakozom a 9-es hez
2015. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jó az ha van puncifing, mert könnyebb beiktatni közé pár rendes fingot is, na az az igazán vicces :D
2015. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!