Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha pocsék vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha pocsék vagyok az ágyban? N

Figyelt kérdés

Eddig csak egy partnerem volt, 2 éves kapcsolat. Imádok szexelni, de meggyőződésem, hogy igazi katasztrófa vagyok.

Nem tudok elélvezni lovaglópózban, és nem vagyok hajlandó az análra.

Innentől kezdve nagyon rossznak számítok?

Akárhányszor lett volna esélyem kapcsolatra vagy szexre, mindig kibújtam alóla, mert nem akartam beégni.

Az alakom nem tökéletes, de nem is vagyok botrányosan kövér. Picit husi, de arányos.


21N


2015. júl. 19. 20:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással az is leszel. Tessék pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz, és meglátod egyszer álmaid beteljesülnek.
2015. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szégyellős, és simán el tudok élvezni. Azzal sincs baj, ha a párom néz, ezeken már mind túl vagyok. Csak az említett két dolog miatt félek.
2015. júl. 19. 20:25
 13/20 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem, hogy a kérdés csak provokáció, és valójában nem létezik olyan nő, aki emiatt nem mert kapcsolatot kezdeni...

Ha a kérdés komoly, akkor viszont sürgősen keress fel egy pszichológust, mert ilyen szintű önértékelési zavarral az élet minden területén lehetnek gondjaid...

2015. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Emberek ezrei vadásznak a husibb, de nem kövér alakra, ehhez képest te azzal jössz, hogy félsz emiatt.

Asszem én megyek, és golyót eresztek a fejembe.

2015. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gyere gyakorolni!
2015. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet kijelenteni, hogy pocsék vagy. Mindenkinek más a jó jelentése. Lehet, hogy picit nyitottabbnak kéne lenned, és problem megoldva.
2015. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok elélvezni lovagló pózban (pici a pöcköm, lovaglópózban sem tudom annyira stimulálni, hogy elélvezzek, csak kézzel megy, vagy a pasi nyelvével, de nekem ez nem gond), de ettől még meglovagolom a pasit, mert azért jó érzés. Meg kicsit a pasi is pihen. Meg ha jól csinálod, a pasi is elélvez.

De ismétlem, én nem tudok elélvezni lovagló pózban, csak úgy, ha hátradőlök és izgatom a puncim közben . Ez pasinak azért is jó, mert jó nézni neki, ahogy izgatom magam, meg jó érzés is neki, így biztosan elmegy. Csináld te is ezt! Vagy guggolj rá és húzd össze a puncid, táncolj neki a farkán. El fog élvezni, hidd el.

Ezek kéretlen tanácsok, tudom, csak azért írom le, hogy tudd, én sem vagyok egy lepedőakrobata, csak rá kell jönni, mit szeretnek a pasik.

Az anált én sem csinálom. Kipróbáltam, de nekem nem jött be. Emiatt nekem is vannak némi fenntartásaim, de próbálom ezeket kordában tartani.


Én alacsony vagyok, kicsit husis, arányos, nőies alkat. Ducinak mondható. Lehet, hogy a magas és vékony lányokat jobban megnézik, de nekem sincs miért panaszkodnom. Nem vagyok egy világszépe, de akit akartam, azt mindig megkaptam és mindig ragadnak rám a pasik... lehet, hogy csak a szex kell nekik, de azokat ki kell szűrni :D


Hahó! Most tulajdonképpen mi a gond? Nem vagy rossz az ágyban, hidd el, ezek miatt nem leszel az! :) Én például szeretek sz*pni, de még nem megy a mélytorok. Tudom, hogy ez sok pasinak nem tetszik, de most ássam el magamat? :D Gyakorlok, és menni fog. :)

2015. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A volt barátodnak mi volt a véleménye a szexuális életetekről? Szerintem ezt nem neked kell eldöntened hogy pocsék vagy az ágyban. Ha valaki lelkes és odaadással csinálja a szexet az már rossz nem lehet.
2015. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18-nak igaza van, még ezt elfelejtettem leírni (17) vagyok, hogy légy odaadó! Mondjuk van, akinek nem ilyen a személyisége (nem tudom, neked milyen), de a pasik imádják az odaadást. Szeretik, ha kicsit kéreted magad.

Jó, vannak kivételek.

De szerintem felesleges izgulnod! :) Keress egy férfit, aki szétoszlatja ezeket az aggodalmaidat, de ne alkalmit! Hanem egy normális partnert!

Ennyire rossz tapasztalataid voltak az előző barátoddal?

2015. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pasi ként én azt mondanám hogy az anál nem a legfontosabb talán és hogy egy nő milyen pózban tud elélvezni az nem igazán hogy kell hogy zavarja a pasit. Amiket írsz az alapján szerintem merész lenne kijelenteni hogy pocsék lennél az ágyban mert mindenkinek másak az igényei.
2015. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!