Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik a leghelyte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a leghelytelenebb?

Figyelt kérdés

1. ha valaki egy közeli ismerősére masztizik/ veri, és önként nem is próbálkozna be

2. ha valakinek azt mondják hogy egy közeli ismerőse meg akarja erőszakolni/ leitatni és megdugni, de ezt csak 1- 2 rossz tulajdonság miatt (féltésből)



2015. júl. 18. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A másodikat nem egészen tudom értelmezni. :D
2015. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy otthon, egyedül ki hogyan önkielégít, az a saját dolga, nem árt vele senkinek.

Viszont az, ha valaki ilyen durva hazugságot talál, és ezzel befolyásol egy másik életet is, az már elég durva. Oké, hogy féltésből, de lehet, hogy az az 1-2 rossz tulajdonság a féltett félnek nem is lenne olyan rossz, szóval a hazudozó árthat is vele, nem biztos, hogy véd.


Szóval: a 2. opció a helytelenebb és elítélendőbb szerintem.

2015. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Elsőre rávágnám, hogy a 2. rosszabb, mert alapból milyen dolog már az, hogy megerőszakolunk valakit?! Bár azt hozzá kell tennem, hogy egy-két beképzelt liba meg szűz**rva megérdemelné, hogy ahány lyuk, annyi irányból...
2015. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ilyen durva hazugságot talál KI (...)
2015. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát hogy azt mondja neked vki hogy ,,ne haverkodj xy-nal mert szerintem meg akar erőszakolni vagy leitat és úgy"

de nincsen semmi egyértelmű oka erre gondolni

2015. júl. 18. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!