Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Akinek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Akinek nincs pasija! Maszturbálni szoktatok mindennap? Es ha magatokba vagytok itthon akkor szoktátok csinálni vagy esetleg máshol is?

Figyelt kérdés

Kort irjatok! Köszi

;)


2015. júl. 17. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagyok, akkor mindig csinálom!

18/L

2015. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy? Fekszel,ülsz? :)
2015. júl. 17. 18:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Én általában este szoktam csinálni, néha napközben is, csak akkor félek hogy valaki benyit mivel nem egyedül lakom. És általában mindíg fekve csinálom
2015. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt a korom- 18
2015. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Majdnem minden nap szoktam, akkor nem, ha tényleg nincs már rá időm. És általában csak itthon.

22/N

2015. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es vki nem tudja koztetek hogy létezik lefelegorbulo penisz is??? :(
2015. júl. 17. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Én általában egy nap többször is szoktam kb háromszor. De mindig csak otthon ha egyedül vagyok. 24/N
2015. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szoktam
2015. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!