Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mit gondoltok aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok aki 9pasival fekudt le 26eves koraig?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hogy egy r*b*nc. Ez bőven túl sok. Nem kezdenék ilyen lánnyal.
2015. júl. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az csak évente 1, egyáltalán nem vészes. 26 éves koromra nekem is simán megvolt több csaj is.
2015. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk 5 évvel fiatalabb lenne ennyi férfival a háta mögött, nyilván ribinek, tartós kapcsolatra alkalmatlannak gondolnám. De ennyi idősen ez még az "okés" kategóriában van.


Ahogy az egyik előző válaszoló írta, ha azt vesszük alapul hogy ő is az átlagba tartozik és nőként 15-16 évesen vesztette el, akkor az csak évi átlag 1 új férfit jelent. Ez elfogadható.

2015. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismertem és óvszerben dugtam 22 éves lányt, aki 18 férfinél tartott.
2015. júl. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy k.rv., nincs rá jobb szó. Ilyen np nekem soha nem kellene, mert folymatosan csak összehasonlítgatna az exeivel, és amúgy is, hogy várhatja el, hogy megcsókolják, mikor nemrég még más farkát szopogatta. Undorító az ilyen.
2015. júl. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!