Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Háziasság, jokedv, udvariasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziasság, jokedv, udvariasság, ragaszkodás. Ezek miért hiányoznak a mai 20on éves lányokbol?

Figyelt kérdés
32/ffi egyszerüen nincs 30 év alatti csaj akit komolyan tudnék venni..
2015. júl. 16. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

1 rossz neveltetést kaptak

2 a média kimosta az emberek agyát

2015. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak buli cigi drog nagyfarok sok pénz mozi barátnőzés és 20évesen egy levest nem tudna megfőzni..ez csak engem zavar??
2015. júl. 16. 21:39
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
ezért tanulok szakácsnak is, hogy ne dögöljek éhen ilyen esetben :DD
2015. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
én is tudok főzni.. de egy nő tudjon már...
2015. júl. 16. 21:42
 5/19 anonim ***** válasza:
En 18 vagyok es buszke vagyok arra h bennem ezek megvannak. Sztem igenis fontos ertekek ezek foleg noknel! Ugyh en biztos nem allok be a sok p*csa moge a sorba aztan hatha vki majd pont egy normalis lanyt keres:)
2015. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
szerelmes lettem
2015. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz szakácsnak lenni barátom. :D Én sem vagyok, mégis főzök, mosok, takarítok. :D

Kérdező: egy egy ilyen korszak, világ. RÁjöttek, hogy puncival sok mindent elérhetnek. Mondjuk értelmes férfinél max csak ideig-óráig. A barátnőktől, szülői nyomásra, iskolai, munkahelyi behatások > másik előtt villogni a laza életmóddal mind-mind rátesznek erre a felfogásra.

2015. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
a média mt rak elé ? tombolj bulizz sexelj 30 éves korodig akkor rá érsz családot alapítani! így van a mai nők 1 teát nem tudnak megfőzni csak a buli sex drogozáshoz értenek
2015. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok.

Soha nem főztem még egyedül. DE, most kellett. A szüleim második nászútjukon vannak, és nekem kell főznöm, mosnom a bátyámra, és én takarítok. Soha nem csináltam még ilyet egyedül ezelőtt, de most mégis megy. Tegnap húslevest főztem. És nem nyírtam ki vele a tesóm.

Jókedv? Az van. :D Túl sok is néha.

Udvariasság? Még szerintem én olyan korosztályhoz tartozok, akiket azért a szülők még neveltek. Apukám katona. Szigorban nőttem fel.

Ragaszkodás? A barátaimért ölnék, bár pasim még nem volt. Így ilyen téren ragaszkodni nem tudok.

Nem járok bulikba.

Nem cigizek.

Nem vonzanak a nagy farkak, mert pici teremtés vagyok.

Van pénzem, köszönöm. Nem kell nekem másé.

Mozi? Rohadt drága. SZeretek tilosban járni, így az nCore alap.

A barátnőzést tagadni viszont nem tudom. De nem vagyunk plázázós fajták. Előbb lövetem szivárvány színűre a seggem paintballozás közben, mintsemhogy egy rohadt bevásárlóközpontban járkáljak, mint egy birka.

Ja és SZŰZ VAGYOK! És büszke is vagyok erre. :)


Szóval, 20 éves se vagyok, de mindent ütök, amit csak leírtál. :)

2015. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 megmondo007 ***** válasza:
Azèrt mert ameikben ezek megvannak az nem áll szóba egy nála tizen valahány évvel idősebb faszival, vagy rossz helyen keresed őket .
2015. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!