Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai pasik tényleg nyuszik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik tényleg nyuszik?

Figyelt kérdés

nem igazán közelednek a pasik

muszáj nekik egy kis lökés,hogy merjenek közeledni??

most komolyan



2015. júl. 16. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy nem jössz be a pasiknak?
2015. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell
2015. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 CptTomato ***** válasza:
100%

Nagyrészünk az..DE

egy erről főképp a nők tehetnek

kettő olyan fapofával tudtok ti nők néha létezni hogy képtelenség bármit leszűrni.... jó tudom te nem..... akkor buktad..... ha nyuszi vagy kezdeményezni te is akkor meg nem mind1?!

2015. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
igen
2015. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

CptTomato-nak igaza van!

Kettőn áll a vásár, ne csak ülj te is a babérjaidon és várj hogy odamenjenek, hanem hogyha téged is érdekelj akkor lépj te is!

2015. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokuk nyuszi.

De nem feltétlenül a közeledésben nyilvánul ez meg.

Például egy velem megtörtént esetet említvén: EGy srác odajött hozzám egy buliban. Elbeszélgettünk, meg minden, de amikor nekiment véletlenül egy két ajtós szekrénynek, aki ezt nagy hanggal számon kérte, akkor fülét-farkát behúzva el akart iszkolni. Nekem kellett csajként megvédenem a seggét...

2015. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szűz pasitól ne várd el az oroszlánt. Aki nem volt még soha nővel, az nem tudja, hogyan kell közeledni. Nekem is csak az után nyílt ki a szemem, miután megnősültem. Azután meg már nem voltam többé szabad. Ilyen az élet.
2015. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7es hány éves vagy?

nem jó a feleségeddel?

vagy mi a baj

ha gondolod írj

ha szeretnél vkivel róla beszélgetni

2015. júl. 16. 14:42
 9/17 Pszt! ***** válasza:
54%

Kérdező, most komolyan rámozdulsz egy nős férfira? o.O


A kérdésedre pedig ez a válaszom.

A legtöbb pasi, legalábbis akivel eddig találkoztam ilyen szinten, nem volt annyira problémás :D

Bár valószínűleg nem 14-15 éves kisfiúkról van szó.

24/N

2015. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
57 éves vagyok, és még nem csaltam meg a feleségem. Amíg fiatal és szép voltam, lehet, hogy éltem volna az alkalommal, ha lett volna, most meg már inkább az a jó, ha nem várnak el tőlem többet, mint amire képes vagyok.
2015. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!