Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kedvelő lanyok - mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő lanyok - mit vállalnátok be?

Figyelt kérdés
Költözés? Korbács? Elfenekés? Póráz? Gyertya? Kényszerfrancia? Hol a határ? Sajnos nem találtam még olyat, aki etéren bevállalósabb lenne, pedig lennének ötleteim :)

2015. júl. 16. 09:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Gondolom van az a pénz amiért élvezi. Nem hinnem hogy ezt egy nő is elvezné...
2015. júl. 18. 09:08
 12/38 anonim ***** válasza:

Pénz biztos vande mindenkit csak nam l,ehet rávenni bármire.

Találtam még egy videót a hölgyről és ebben se tűnik úgy, hogy nem élvezné.

[link]


De vannak mások is akiknek nagyon kell a pénz bár úgy tűnik ők is élvezik amit csinálnak.

[link]

2015. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%
Kötözés bilincs, fenekelés, gyertya, kényszer francia, ezeket már próbáltam, mondhatni bevállalós vagyok. Partnert nem keresek, szerencsére van kivel gyakoroljam, pénzért meg sose vállalnám. Csak egy embernek teszem meg páromnak akibe meg is bízok és tudom hogy meddig megy el és nem okoz csalódást maradandó fájdalmas sebeket. Mi így dobjuk fel az együttlétet, van aki szerint ez beteges hajlam, de nem érdekel, mert sokkal változatosabbá teszi a szexet és jól megismerhetjük így egymás testét, vágyait.
2015. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
88%
Kötözés bilincs, fenekelés, gyertya, talpverés minden Volt már nekem is. Én szivesen benne vagyok ilyenben ha megbízhatok a pasiban 23L
2015. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%
Kö(l)tözés, fenekeles, kenyszer szopatas es melytorok, gyertya, mindwnfele segedeszkozok, szoval a lightos dolgok. Pl tuk, durva mellkotozes soha! De fellogatas vagy aram johetne :)
2015. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
46%
Most mit csináltak szegény nő cicijeivel? Amikor azok a csövek ott voltak?
2015. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
feltöltötték infúzión keresztül olyan folyadékkal (sóoldat), ami (bio)kémiai szempontból megegyezik a testfolyadékokkal és így nem okoz problémát, hanem idővel szépen felszívódik. de ez azért elég extrém példája a bdsm-nek.
2015. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
31%
Őrült ez a videó
2015. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
25%
Őrült a videó de a szerelők hazánk lányai.
2015. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
32%
Ti próbáltátok a YOGA szexet erőszak helyett? )))))))
2015. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!