Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem mászik rám soha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mászik rám soha a párom, lehet hogy nem is akar engem csak kihasznál?

Figyelt kérdés

A barátommal még csak 1 éve vagyunk együtt, az elején többet szexeltünk, most már csak kb. heti 2-szer 3-szor, és mindig én mászok rá. Ha szólok neki hogy akarom, akkor általában benne van és élvezi is, de van olyan is hogy visszautasít. Egyre jobban kezd frusztrálni az az érzés hogy ő sohasem kezdeményez, de még egy ölelést vagy egy csókot sem. Már azon gondolkozom hogy csak kihasznál, mert most nálam lakik és így könnyebb neki mint külön albit fizetni. Még nem volt nagyon komolyabb kapcsolatom szóval nem tudom, hogy normális-e egy pasinál hogy ennyire passzív legyen. Szerintetek?

21/L


2015. júl. 15. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg a problémákat. Régen ez egy nagyon jól működő megoldás volt, de mivel ma már nem mernek az emberek őszinték lenni, valószínű, hogy valami süket dumát fogsz kapni.
2015. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet nincs akkora vágya mint neked...vagy esetleg stesszes és nem erre koncentrál...


lehet az is, hogy megváltozott valami az eleje óta és azért nincs hangulata, tehát pl az elején izgattad valamilyen szinten, de mostanra nem teszed, pl mondjuk fehérneműben voltál előtte, vagy csak megérintetted vagy valami ami mára eltűnt...


am ismered az 5 szeretetnyelvet? neki nem a testi érintés a fontos, ami neki lenne fontos azt nem kapja meg tőled, így kicsit elhidegül...lehet el kellene olvasnod ebben a témában a könyvet és rájönnél, hogy mi a gond és hogyan orvosold...

2015. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele megbeszélni, mindig azt mondja hogy jó majd legközelebb rád mászok, utána meg soha nem lesz belőle semmi és már kezdem unni inkább nem is szólok.
2015. júl. 15. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen párom...ugyan úgy oda költözött hozzám...és a végén ha heti egy menet volt az is miattam...végül miután volt hogy ő otthon volt én meg dolgoztam, kivettem egy szabadnapot...elmentem reggel mintha munkába mennék...pár óra múlva haza jöttem,vmi másik nővel volt..ott kidobtam minden holmival együtt... nem azt mondom, hogy Nállad is ez a helyzet, lehet csak nem annyira éhezik a szexre, de ha nem változtat rakjad ki, hogy költözzetek külön és idő kell Neked.
2015. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pszt! ***** válasza:

Nehéz lesz, de éheztesd ki.

Addig foglalkozz magaddal olyan értelemben, ha már végkép nem bírod.

Viszont az ilyen popó csapkodás, fogdosásokat is hagyd el!

Csókot se kezdeményezz max egy üdvözlő puszi is elég neki :D

Fogd fel úgy, hogy ez egy teszt.

Vegye észre magát, ha ez után se fog közeledni, akkor tedd ki a pi-csába.

De szerintem első reakciója az lesz, hogy megbántott-e, vagy, hogy mi a bajod.

Mosolyogj és lehetőleg ne azt mond, hogy semmi :D

Inkább, "Ugyan mi bajom lenne?" vagy "Miért?"

Ami még előfordulhat az a ""Tuti megcsalsz" téma.

Amire nyugodt szívvel válaszold azt, hogy "De hát kicsim Tőled mindent megkapok nem?" A mosolyt se felejtsd ki.

Ha nem teper akkor valami nincs rendben vele, vagy rohadt lusta...

Az exemnél ez kb. 2, 2 és fél év után jelentkezett...

Eleinte be is vált, aztán már minden hidegen hagyta :D

Ha csak vagy neki,de nem szeretetből vagy szerelemből van Veled akár burgundi vörös, szexi együttesben, combfixben és magassarkúban, agyon sminkelve tökéletes frizurával etc..se akar majd Veled lenni.


24/N

2015. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más mennyiségű szexre van szüksége, ez a srác is kb olyan "étvágyú" mint én. Nekem olyan 2-3 év után lecsökkent heti egyre, azzal mar bajok voltak... Csak különbözötok ennyi. Ha megfordult mar a fejedben, hogy csak kihasznál, akkor viszont lépj ki a kapcsolatból, mert mar nem szereted, én soha nem éreztem az évek során, hogy bármelyik lány kihasználna, amit adtam szívből adtam. 30 f
2015. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!