Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgatom a csiklóm, de semmi....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatom a csiklóm, de semmi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Simogatás, felvezetés után nyúlok hozzá,de semmi így sem. Izgatom,körkörös mozdulatokkal,ahogy jónak érzem,de különösebben nem izgat fel.Közbe próbálok fantáziálni,élvezni, de akár mozdulatlanul is kibírnám. Nem az, hogy nem élvezem,akarom,de nem megy. Ha ujjaz a barátom azt nagyon élvezem,de sem akkor,sem szex közben nem megyek el. Azt mondják a saját testemmel kellett volna megismerkedni először, hogy masztizzak, stb... De régebben próbáltam többször is , de ugyanúgy semmi érdekesebb érzést nem váltott ki belőlem. Egyszerűen nincs rá szükségem, legalábbis nem érzem, hogy lenne. Hogy kellene megismerkednem saját magammal? Olvasom, hogy csak csiklóorgazmusa van sok embernek,barátnőim mondják,hogy ők is szoktak masztizni,párszor összejött már az orgazmus is, én meg csak vagyok. Egyszerűen nem indít be ha a csiklómmal foglalkozom. Mi lehet a baj? Valaki hasonló cipőben?

2015. júl. 14. 12:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Pribáld nyilvános helyen. Lehet hiányzik az izgalom
2015. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent nem tudok erre mondani, érezned kellene, hogy mi a jó, mi izgat, valószínüleg majd jön.

Viszont nagyon izgat a gondolat, hogy egyszer egy ilyen lánnyal kipróbáljam magam, hátha segítene neki. Ne vedd magadra, biztos kétszer annyi idős vagyok, mint te, meg ilyenek.

2015. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld kicsit máshogy,vagy más pózban... Esetleg ne körkörösen,hanem le és fel.
2015. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

én inkább segédeszközt ajánlok.. engem 13 éves korom óta izgat a dolog, hogy milyen módon tudnék önkielégiteni.. kézzel magamnak 0 esély, egyszerűen mintha érzéketlen lennék :)

próbáld ki a zuhanyrózsát, esetleg lecsavarni és csak a slagot... nem tudom hány éves vagy de kapni jó áron csikló izgatós vibrátorokat :)

2015. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Burla, 90%? Szép!
2015. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.. Megteszem amit megtehetek :)
2015. júl. 14. 13:07
 7/24 datass ***** válasza:
100%

Próbáld ki egy ilyen fajta vibrátort:


[link]


2500 Ft szóval nem egy nagy összeg és hatásos :)

2015. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

17 vagy

szal simán lehet h a tested nem kész még rá !

és lelkileg sem vagy érett rá

szal semmi baj nincs veled !!!!!


sok nőnek csak később 30-40 években nyílik meg az út az orgazmusra, vagy van akinek egy gyerekszülés hozza meg

a női orgazmus sokkal összetettebb dolog mint a pasiké


szal ha nincs vágyad önkielégíteni akkor azon semmilyen segédeszköz nem fog segíteni

ha úgy állsz neki h nem vágyol rá mégis kikényszeríted a testedből egy segédeszköz által az minden lesz csak kellemes nem


amit tehetsz h azt élvezed amit tudsz

ha magadnak nem okoz élvezetet akkor hagyd

ha a barátodtól élvezetes az ujjazás akkor azt hagyd neki

ha kellemes az aktus akkor azt is

próbáljon meg ujjazás közben kinyalni

de ami nem vágyból ered azzal ne foglalkozz


a tested majd szépen megtanulja h hogyan jó neki

de ne akard görcsösen elérni mert pont ez fog meggátolni benne !


am meg a barinőket illeti : ha nem voltál ott akkor nem tudhatod igaz e amit mond ! ebben szeretnek csalni a nők !

:-)

2015. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
Próbáld ki a kettőt egyben..amikor ujjaz a barátod,izgasd közbe a csiklód...óriásit fogsz élvezni! ;)
2015. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

claritasaval nem értek egyet.minél hamarabb jobb felfedezni az élvezetet, csak nem mindenkinek elég a saját keze.

lehet, hogy még tényleg nem érett meg a tested, de az jóval fiatalabbaknál jellemzőbb inkább.

szóval próbálkozz meg a zuhanyrózsával, illetve próbáljátok meg közösen! az együtt zuhanyzás amúgy is jó dolog :-) és ő melléd guggolva jobban fogja látni, hová kell irányítani a vízsugarat! :-), illetve, ha van otthon valakinek egy testmasszírozója, azt is ki lehet próbálni!

ha nem jön össze, akkor viszont marad a vibri, ő remélhetőleg már elmúlt 18, bemehet boltba, és vehet egyet. illetve ha vele vagy, akkor csak neki kell az igazolványát bemutatnia. és jobb ha vele vagy, mert mivel a te örömöd szolgálná, érdemes lenne kézbe venni, hogy mégis milyen a tapintása, mekkora az ereje? illetve szexboltban lehet kapni, még ha nem is a legolcsóbb, olyan kézi masszírozókat, amiknek az átlagos otthoninál sokkal erősebb motorral vannak ellátva! az még fel se tűnik otthon! már ha a szüleid még nem láttak olyan filmet, amin ilyennel élveztetik a lányt :-P

2015. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!