Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom perceken belül elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom perceken belül elélvez. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Alig bír bennem maradni pár percet és megy is el.
2015. júl. 14. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most ne levelezz, hanem figyelj oda rá!
2015. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tul jo vagy:)
2015. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utána abba is hagyjátok? Vagy mi?

Jól felizgulhat minden egyes alkalommal rád! Jó vagy! :D

2015. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az átlagos, a többi csak urban legend. Tanulj meg hamar elélvezni te is... :/ De legalább nem fájdul meg a puncid.
2015. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs önkontrollja.
2015. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

verd ki neki előtte

majd ö nyaljon téged és utána legyen csak aktus

hátha igy jobban birja


am meg mentolos gumi :-D

lehűti

2015. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

igen meg kell neked tanulni hamarabb a csúcsra jutnod.

izgattasd vele magad majdnem addig ,és csak akkor dugja be ha már majdnem kielégülsz.

egy kis tanulással egyszerre elégültök majd ki !!

2015. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ursiten, ki ne talaljatok mar, hogy a 3 perces szex az tok rendben van :D Mar nem tudom hol olvastam, de allitolag a 10-15 perc az atlag, elojatek nelkul. Ehhez kepest a 3 perc az semmi, es meg azt tanacsoljatok szerencselennek, hogy menjen el hamarabb, meg oldaja meg, szokjon hozza? Atyaeg!

Szerintem igen is gaz. Vegyen egy kicsit erot magan az ilyen ferfi es dolgozzon az ugyon. Rengeteg modszer van mar arra, hogyan lehet kesleltetni. Ne 3 perc legyen mar a normalis!

32F

2015. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!