Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szed mirabella fogamzasgatl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szed mirabella fogamzasgatlot? Penteken (07.10) vettem be az elso level utolso bogyojat es meg mindig nem jott meg.

Figyelt kérdés
parommal szexeltunk szombaton es mondta h verzek de utana nem volt semmi. csutortokon megyek orvosomhoz, de megis aggaszt a dolog...barkit kerdeztem aki fogamzasgatlot szed mindenkinek 2-5 napra ra megjott :/ es nem ertem nekem miert nem . aki tud irjon tapasztalatokat, segitseget legyszi
2015. júl. 13. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A pöttyös az igazi.
2015. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertelmes ember lehetsz :) anyad biztos buszke rad :)
2015. júl. 13. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, valszeg még nem állt be rendesen, most kezdted el szedni. De ha a következő se jön meg, akkor irány a doki.
2015. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ertelmes ember lehetsz :) anyad biztos buszke rad :)"


-->Értelmes ember vagyok, csak pont az ilyen értelmetlen kérdésekre értelmetlen válasz való, remélem vetted az adást.


És mondd, rád édesanyád büszke, hogy ilyen pocsék ismereteid vannak az intim dolgokról? Ráadásul még a helyesírást sem ismered, te szerencsétlen...


Olyan buta lehetsz, mint a tök.

2015. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bunkovagy :)
2015. júl. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!