Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat vagy most mi ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat vagy most mi ez mégis?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben ,akivel 3évig szexeltünk ,meg összejártunk. Aztán szünet lett köztünk.Nekem lett barátom ,neki meg felesége. Nemrég megint összejöttünk és szexeltünk 2-szer megint. Jó volt vele. De azóta csak 1-szer keresett.

Én úgy érzem ,hogy még mindig érzek iránta valamit és vele szeretném folytatni ,de ez nem lehetséges úgysem.

Mit csináljak?

Szerintetek mégis mi ez,hogy valahogy mindig összejövünk?

Elmondjam neki ,hogy szeretem?

Komolyat,köszi!


2015. júl. 13. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi más lenne?? Szexkapcsolat!!

A pasi visszajár hozzád lerendez aztán megy haza!

Ennyi ebben nem lesz több!

2015. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pszt! ***** válasza:

Én még mindig nem értem, hogy lehet gyomra ilyenekhez a nőknek, férfiaknak egyaránt.


Ne mond el, hogy szereted és ne is reménykedj, max szeretőjének tart.


Csak azt meséld már el, hogy oké, hogy 3 évig szexeltetek, de miért kell egy házas emberrel kufircolnod?

Tényleg nincs az emberekben szégyenérzet?

Vagy nem gondolnak arra, hogy akár egy családot is szétszedhetnek az önző vágyaik miatt?

24/N

2015. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért én gondoljak rá?

Neki kéne,nem?

Elvégre ,ga szeretné nem csalná meg!

2015. júl. 13. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb férfi félrelép, vagy szeretne félrelépni.

Sajnos a mai idökben kevesen képesek félretenni az önzőségüket.

2015. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!