Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nők nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nők nem képesek orgazmusa?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyről azt hallottam, hogy a nők nem képesek az orgazmusra csak, akkor azt nem érte, hogy annyi nő miért félreb*szik?

2015. júl. 13. 06:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Te nagyon hülye vagy.

Miért ne lennének képesek a nők az orgazmusra?

Igen a nőknél probléma lehet az orgazmus elérése, ha nem fedezik fel a saját testüket, nem ismerik meg magukat még tinikorukban amikor általában a legtöbben felfedezik a maszturbálást és elkezdik csinálni. A csajoknak fontos lenne ezt tudatosan is csinálni, hogy megfelelően alakuljon ki az orgazmuskészégük.

Fiúknál ez jön magától.

2015. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hul@e kérdésre hul@e válasz. Mit vártál? Akkor miért tetted fel ezt a kérést?
2015. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Miért én lennék a hülye? -.- Elég hülyék vagytok ti, hogy ezt az aprócska szöveget nem tudtátok felfogni és értelmezni, hogy én nem állítottam, hogy nem képesek rá!! Csak hát itt összegyűltek azon trollok akik vagy szándékosan átforgatják a kérdést, hogy nekik jó legyen vagy tényleg vissza kell menniük általánosba, hogy újratanuljanak szövegérteni.
2015. júl. 13. 21:01
 14/23 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy nem állítottad. Kérdezted. Ergo hajlamos voltál elhinni, amit hallottál a nyilván tapasztalt tizenéves kortársaidtól. Ergo szűz vagy.

Nincs annál kínosabb, mint amikor magyarázkodni kezdesz.

2015. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Jaj de szépen támadásba lendültek az olyan öntelt nők akik szerint a nők tökéletesek és csak a férfi tehet róla ha egy nőnek nincs orgazmusa.

Pedig a kérdés nem is akkora hülyeség és nem is alaptalan. A nők jelentős része (több mint 2/3-a) 30 éves koráig nem él át orgazmust. Bár ezen kutatási eredmény óta a világ megváltozott és a tinik sokkal szabadabb világban élnek, így a másik hozzászólásban említett tini korban való maszti, saját szexualitásuk vállalása jótékonyan hathatott erre a dologra.

Én 12 évig voltam olyan kapcsolatokban, ahol a nő képtelen volt a gyönyöre, hiába tettem meg bármit, próbálkoztam bármivel. Elég rendesen haza is vágta egy időre az önbecsülésemet. Azóta voltak olyan nőim, akikért a felét se tettem meg, de sorozatos orgzamusuk volt tőle. A hiba biztos, hogy nem bennem volt. De azt is észrevettem, hogy amelyik nő képes az orgazmusra és élvezi, természetesnek veszi a szexet, az pillanatok alatt a férfiakat hibáztatja ha felmerül az, hogy valakinek nincs orgazmusa.

2015. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok helyről azt hallottam,..."

Aha! Akkor hurrá, együnk lószart! Egymillió légy nem tévedhet...

2015. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én nem kezdek magyarázkodni akiknek itt magyarázkodásra van szüksége azok ti vagytok a harmatgyenge szövegértésetek miatt.
2015. júl. 14. 12:40
 18/23 A kérdező kommentje:
A 15-ösnek meg köszönöm, hogy nem volt bunkó és tudott a kérdésre (?) választ adni.
2015. júl. 14. 12:40
 19/23 A kérdező kommentje:

Miquel

Az önbizalmad a béka segge alatt lehet, ellenben az egóddal, ha te a légyhez hasonlítod magad.

2015. júl. 14. 12:41
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Attól tartok, kérdező, nem az én szövegértésemmel van itt baj. :-))
2015. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!