Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincs szép alakom, alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szép alakom, alkalmi szex kizárva?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak, de kapcsolat nem lehet belőle. Hosszú, miért.

Eddig még csak ruhában látott.

Átlagos alakom van, kb ilyesmi, csak a melleim sokkal nagyobbak (D kosár):

[link]


A srácnak eddig gyönyörű barátnői voltak, egy minimum szilikon mellekkel, ahogy a képeken láttam.


Hatalmas pofáraesést okozna, ha meglátná, én nem vagyok tökéletes?


2015. júl. 12. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint férfi mondom, hogy a szilikon mell undorító.


Szerintem a természetes a legjobb.

2015. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én benne lennék veled, pedig én se vagyok igénytelen szóval hajrá :) 25/F
2015. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ruhában is látszik az alakod.Szerintem tudja,hogy nem tökéletes.
2015. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint nem minden férfi a szilikon cicikre bukik...SŐT! Am hogy ha tetszel neki (és a nagy mellekre bukik és neked az van) akkor nem fogja érdekelni hogy szilikon vagy természetes :)
2015. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem mindig a külső a legfontosabb. Én sportolok és jó alakom van és nem azt nézem egy lányon hogy szép baba legyen. ha jo a kapcsolat vagy a szex az a fontos
2015. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy nézel ki, csak legyen nálad cigi.
2015. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alkalmi szex beleférhet :) ;) 27F
2015. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olvastam a kérdésed és

Igazán nem értem miért mondod, hogy a te alakod átlagos…

Ha tudnád micsoda elhízott nők vannak, átlagban itt a neten úgy megértenéd, a te alakod átlag felettii! Gyönyörű nő vagy! Szerencsés lesz az a pasi, én mondom…

2015. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 October15 ***** válasza:

Az megvan, hogy még mindig egy pasiról van szó?

Mi azért annyira nem komplikáljuk túl... ha ruhában tetszel neki és nincsenek csápjaid akkor valszeg ruha nélkül is..

2015. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:

8.: Az átlagos azért átlagos mert nem ment el egyik véglet irányába sem.. Nem mellékesen én nem neten szoktam levetkőztetni egy csajt így szerintem engem is meg a kérdezőt is pont hidegen hagy, hogy hány kövér csaj keres önigazolást a neten. :D


Arról meg, hogy átlag fölötti avagy alatti már lehet vitatkozni azzal nincs problémám, hogy hova sorolod elvégre ízlés kérdése.


Kérdező: Gőzöm nincs ki ez a nő de: Az megvan, hogy több szerkesztést látott a kép mint az Avatar ?:D Nem mellékesen mindenki azt gondolja "hasonlónak" a képen ami éppen neki tetszik.. ezen oknál fogva nyilván közöd nincs hozzá, hogy jobb vagy rosszabb azt nem tudom és úgy isten igazából nem is érdekel elvégre nem ettől függ a válasz.


Mint mondottam ha tetszel neki akkor nem igazán látom a problémát..

2015. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!