Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a lány, aki szexben nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány, aki szexben nem enged alap dolgokat se, akkor ő nem is szeret engem igazán?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés
2015. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nincs összefüggés, másrészt az anál öklözés nem mindenkinek alap. :) (Arra célzok, hogy lehet, hogy ő azt már nem tartja normálisnak amit te igen.)
2015. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít neked "alapnak"?
2015. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
alap szerintem a csók a simogatás és a közösülés!
2015. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy összefüggés van, csak vannak olyan lányok, akik olyan nevelést kaptak, vagy éppen annyira visszafogottak, annyira nincsenek tisztában a saját testükkel, hogy mit szeretnének, hogy mire vágynak, hogy senkivel nem tesznek még alap dolgokat sem. Ez inkább emberfüggő, hogy az adott lány milyen és nem az, hogy mit érez.

Viszont ha másnak engedett dolgokat és neked meg nem, na az más...:) De szerintem itt nem erről van szó. Ő ilyen típus. Viszont nem biztos, hogy így ő a neked megfelelő.

2015. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem vonzza őt a tested szexuálisan akkor az nem szerelem. Ha szeretem a barátom akkor kívánom.
2015. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fugg ossze. Nekem nagyon sokaig nem ment semmi(lelki ok),hiaba szerettem a parom utaltam,ha hozzam er. Nekunk az olelest ment sokaig kb. Ez drasztikusabb problema vokt pszicholosut kerestunk fel,aazota megoldottuk. Szoval ez egy pelda,hogy iszonyatosan szeretem ot,a felesege akarok lenni es akkor megse ment.
2015. júl. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!